?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сьогодні в УП під заголовком "Меркель: шлях України щодо виходу з кризи не має зашкодити Росії" було надруковано: "Український народ, звичайно, повинен мати можливість обирати свій шлях", заявила вона, водночас зазначивши, що "це (українські дії) не має шкодити Росії. В якості обґрунтування наводиться те, що Україна хоче і надалі мати добрі відносини з РФ".
Насправді було сказано наступне: "Im Ukraine-Konflikt setzt die Bundeskanzlerin weiter auf eine Verhandlungslösung. «Ich will einen Weg finden, der Russland nicht beschädigt.» Merkel begrüßte die für Dienstag angesetzten Gespräche in Minsk zwischen Russland, der Ukraine und der EU. Sie rechne dabei zwar nicht mit einem Durchbruch. «Aber man muss miteinander sprechen. Es gibt nur eine politische Lösung. Eine militärische Lösung des Konflikts wird es nicht geben.» Die Kanzlerin rief die Regierung der Ukraine dazu auf, mit der Dezentralisierung des Landes und mit der Übertragung von Kompetenzen an Regionen und Kommunen voranzukommen. Auch der Gasstreit mit Russland müsse gelöst werden. Angesichts des bevorstehenden Winters sagte sie: «Ich sehe noch kein rotes Warnsignal, aber es drängt, die Verhandlungen zum Abschluss zu bringen."
Тобто: "Стосовно конфлікту в Україні, канцлер продовжує працювати в напрямку вирішення шляхом переговорів. хочу знайти спосіб, який не зашкодить Росії." Меркель вітала переговори, заплановані на вівторок в Мінську між Росією, Україною і ЄС. "Не очікуйте прориву на переговорах." Але ви повинні говорити один з одним. Існує тільки політичне рішення. Військове рішення конфлікту не буде існувати. "
Канцлер закликала уряд України, рухатися вперед до децентралізації країни і з передачею повноважень в регіони і муніципалітети. Також газова суперечка з Росією мають бути вирішені. У зв'язку з майбутньою зими вона сказала: "Я не бачу червоний попереджуючий сигнал, але треба довести переговори до кінця."

На сайті ARD таки є цитата про те, що Український народ, звичайно, повинен мати можливість обирати свій шлях", а от все решта - коментар від редактора.
Також не мед, але все-таки різниця є. Йдеться не про те, що Україна мусить діяти аби не зашкодити Росії, а про те, щоб мінімізувати шкоду Росії в кінцевому результаті. Тобто всі вже розуміють, що в глобальному плані питання стоїть в площині знаної максими Бржезинського: "проти Росії, за рахунок Росії, на руїнах Росії". Такий сценарій не влаштовує Німеччину. Не треба забувати про те, що Росія є другим за величиною ринком для німецьких авто. Я думаю саме тому Мєдвєдєв і бовкнув про обмеження імпорту автомобілів напередодні зустрічі Порошенко і Меркель.
Йдеться також про передачу частини влади на регіональний і місцевий рівень, що дуже близько до плану Тимошенко. Не йдеться про федералізацію. Не йдеться про добросусідські відносини. І не йдеться про якусь здачу інтересів. Меркель відкритим текстом каже що "прориву" не буде, тобто ніякої змовм "в темній кімнаті з вимкненим світлом" не сталось.
І останнє. Не треба очікувати занадто від Меркель чи Оланда. Вони опікуються інтересами Німеччини чи Франції перш за все. Їм нема чого любити Україну чи Росію. Ну хіба що якісь дрібниці на допомогу при виборах, при чому не напряму. Не верзіть дурниць про супер-дупер "Архіви Штазі". Архіви не в Москві, а в Берліні, існує спеціальне відомство що ними переймається, і  всі претенденти на посади що мали до діла з Штазі від роботи в уряді відсікаються. Політична кар'єра при наявності файлу Меркель в архівах Штазі припинилася б не розпочавшись. А от спекуляції на подібні теми - один з методів КДБ по дискредитаці небажаних політиків.
Треба розуміти що це не людські (чи радше нелюдські?) стосунки.
Це політика, де кожен несе відповідальність за своїх виборців. Як і Порошенко, доречі. Путін цією відповідальністю знехтував, при чому досить тупо. Тепер всі ламають собі голову як вийти з ситуації в яку він втяг всіх таким чином, щоб було як найменше людських жертв серед людей за яких лідери взяли на себе відповідальність.
Не треба забувати і про США, звідки, власне, максима Бржезинсьеого і походить. І про довгий список проблем між США і Німеччиною. США не медом помазані у багатьох аспектах, але нам треба дкмати про себе і своє робить.
Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 31 comments — Leave a comment )
emiliozk
Aug. 25th, 2014 12:54 am (UTC)
Дуже своєчасний пост. Бо наші джерела утрмують журналістів, які не здатні прочитати й перекласти з іноземної мови на українську. Відтак, користуються маніпульованими російськими перекладами та ще й додають свої дупнуваті коментарі. Дратує також оця пролетарська свідомість, яка спонукає стверджувати, що Меркель щось нам винна. Ну і вся маячня про неї так це просто ганьба. До речі, ні в якому комсомолі вона не була (поширене переконання, що була). Вона була активістом НДРівського ХДС. Звісно у НДР ХДС була більш менш лояльна до режиму, але це все ж не комсомол.
atytarenko
Aug. 25th, 2014 02:42 am (UTC)
Дякую. Я дуже зайнятий, але побачив весь цей мутний дурдом і не втримався.
Natalia Shevchuk
Aug. 25th, 2014 12:08 pm (UTC)
дупнуваті :)
Аплодую за талановитий misprint!
Окрема подяка шановному власнику блога за актуальні матеріали (вже з півроку їх переглядаю) і виважений аналіз.
З повагою.
wehaveexplosive
Aug. 25th, 2014 01:12 am (UTC)
Это я к тому, что продажи новых авто в РФ рухнули еще до санкций.
cyrill_999
Aug. 25th, 2014 01:45 am (UTC)
И это только начало.
atytarenko
Aug. 25th, 2014 02:47 am (UTC)
да, потому что в стране на самом деле рецессия и кризис. Какое-то время можно себя подбадривать криками про Крымнаш, но не долго.
cyrill_999
Aug. 25th, 2014 10:30 pm (UTC)
Кстати, интересно, а что кремлин будет делать дальше… Я просто не представляю себе возможных вариантов. Единственное что приходит на ум - "звезда смерти", т.е. ядерный шантаж всего мира. (особенно учитывая вчерашний пост в NY times, и сегодняшене заявление стран балтии)
…но ядерный шантаж предполагает хотя бы повод…
atytarenko
Aug. 25th, 2014 11:45 pm (UTC)
очень сейчас тонкий момент, тем более что реальное состояние РВСН есть вещь не известная ни кому.
cyrill_999
Aug. 26th, 2014 01:06 am (UTC)
…да ладно, перестаньте…:-) Состояние близкое к нулю. (это я как бывший солдат ркка с увереностью утверждаю… не совсем, конечно простой солдат, но для подобных утверждений достаточно…)
Максимум что могут - попробовать "взлететь". Что, разумеется, автоматически приводит к полному наземному уничтожению.
…думаете путен сознательно ведёт страну к такому "славному концу"?
…или его ведут? :-)
atytarenko
Aug. 26th, 2014 02:07 am (UTC)
я думаю он попался. Т-е там есть некая группа, с которой связан Изборский клуб, и они Путина спровоцировали на Крым и на Новороссию. Теперь у него безвариантное поведение, либо вперед, либо табакерка и шарфик. При чем шарфик олигархи уже подбирают.
Что касается военной стороны, то они стянули в ростовские поля все что можно трогать и то, что тронать нельзя, вплоть до войск с норвежской границы и из Абхазии. Они могут такую группировку держать 1, ну максимум 2 недели. К 27му они завершат всё развертывание. Значит им нужно либо начинать вторжение между 27 и 3-4 сентября, либо начинать развозить войска по домам. При чем нужно понимать что войск для военной победы недостаточно, для контроля территории - тем более, и армия с 80% призывников не слишком боеспособна.
Не знаю что это было с десантниками и Новоязовском: либо разведка боем, либо инфильтрация перед началом вторжения, либо несанкционированные действия Шойгу.
Я думаю локальный выход для путина - выгнать Шойгу, но там тоже все не просто.
cyrill_999
Aug. 26th, 2014 04:13 am (UTC)
Спасибо за информацию (недостающий для меня фрагмент пазла)
…интересный вариант может получиться…
cyrill_999
Aug. 25th, 2014 01:47 am (UTC)
Касательно Меркеле, думаю невредно вспомнить как она оказалась на своём посту, и что на самом деле о ней думают сами немцы. … а думают они о ней, мягко говоря, "так себе"…
atytarenko
Aug. 25th, 2014 02:47 am (UTC)
Выборы она выиграла...
Мне она не мать, не жена и не любовница. Оценка ее личности меня вообще не интересует, то есть совсем. Мне нужно понять ее политический интерес. Часть этого интереса - в соседнем с ее округе в Мекленбург-Померании конечная точка "Северного потока". Это рабочие места и голоса на выборах. Как по мне, так уровень ее заинтересованности в РФ примерно соответствует уровню ее зависимости через этот округ. Т-е слабый. Но это трудно измеряемые величины.

Edited at 2014-08-25 02:54 am (UTC)
cyrill_999
Aug. 25th, 2014 11:45 am (UTC)
Формально да, потому что сработал принцип "большинства".
В обмен на это, большинство будет платить больше. … о чём, собственно, меньшинство предупреждало заранее… Германия тоже "развивается", но на другом витке.
Северный поток, вообще-то, просто частично лежит на территории раши. Сдержимое трубы там не их, насколько я понимаю. …хотя втирают они своему населению черти что… ну это как обычно.
Касательно "мыслей" гражданки Меркеле, есть одна интересная теория. В двух словах смысл в том, что её мысли "крутятся" вокруг реванша по принципу "не мытьём так катанием". Что отражает чаяния самого ментального "дна" немецкого общества. Позиция крайне конервативная, но беспроигрышная, в силу таки большинства. Слабое место такой позиции в увеличении разрыва между истеблишментом и обществом. Т.е. классические грабли. …но обычно ж предполагается что "на наш век хватит". :-)
Я думаю что на неё в ближайшее время совершат пару покушений. Обычно немцы когда такое предпринимают, редко промазывают.
cyrill_999
Aug. 25th, 2014 11:49 am (UTC)
… в догонку: имхо политический интерес у неё удержаться у власти, и попытаться решить проблемы Германии за счёт других. Т.е. тупо и неоригинально. …ну вот, "забрежжила" переспектива захватить контроль над рашей… типа "а мы таки их победили"… село неасфальтованое, что с неё возьмёшь…
fr0ster
Aug. 25th, 2014 03:57 am (UTC)
Больше всего достали вопли про права русскоязычных и про ущемление прав.

Тому пост своєчасний і потрібний, бо все перекрутят
atytarenko
Aug. 25th, 2014 05:00 am (UTC)
Дякую
livejournal
Aug. 25th, 2014 05:47 am (UTC)
Про тонкощі перекладу, Меркель і УП
User alpinist referenced to your post from Про тонкощі перекладу, Меркель і УП saying: [...] Оригинал взят у в Про тонкощі перекладу, Меркель і УП [...]
pane_kahanku
Aug. 25th, 2014 07:46 am (UTC)
Европейцы как старый участковый на семейной ссоре с рукоприкладством.
Жена орёт - я тя сдам в ЛТП! поглаживая фингал.
Муж грозно размахивает кулаками.
И только мудрый участковый не торопиться писать протокол. Потому что знает - завтра с утра жена прибежит забирать протрезвевшего мужа из лап злой милиции.
Вот так и с Европой. Ну куда ей влезать? Конфеты в Липецке делаются, Электростанции в Украине генерируют, банки работают. И тп. и тд.
Вот когда позиции сторон станут прозрачными как капля горилки, тогда и Меркель перестанет быть "фрау риббентроп".
atytarenko
Aug. 25th, 2014 08:58 am (UTC)
ага. И еще крыша за океаном
(Deleted comment)
atytarenko
Aug. 25th, 2014 08:54 pm (UTC)
дякую
Bayan_The_One
Aug. 25th, 2014 11:08 am (UTC)
БЖЕзинського
livejournal
Aug. 25th, 2014 01:46 pm (UTC)
Блогосфера про війну
User bytebuster463 referenced to your post from Блогосфера про війну saying: [...] тем отчетливее становится понимание опасности гнойника.  Про тонкощі перекладу, Меркель і УП [...]
marko19511
Aug. 25th, 2014 08:04 pm (UTC)
Если так переводят, значит кому-то это надо©...
atytarenko
Aug. 25th, 2014 08:52 pm (UTC)
УП это Левочкин
marko19511
Aug. 26th, 2014 06:15 am (UTC)
Понятно...
deddon
Sep. 10th, 2014 09:28 am (UTC)
Ви мене у двері,.
http://atytarenko.livejournal.com/544602.html
а я до Вас у вікно.
Хочу Вам сказати – «Тримайтеся, друже, навіть, якщо будуть катувати. Я з Вами».
atytarenko
Sep. 10th, 2014 03:22 pm (UTC)
пробач друже, ти більше не цікавий і заважаєш.
( 31 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

May 2017
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek