?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by yes1111 at Задница №1 на целый день парализовала аэропорт "Борисполь"
Originally posted by holydiver_777 at Шустер: 8 июня "Борисполь" был парализован
Итак, начало Евро-2012. Напомню, что тематика страницы (в основном :)) - авиация. Как обстоят дела с авиацией и подготовкой инфраструктуры к ЧЕ по футболу? Со слов Савика Шустера... В общем читайте и смотрите.

В день открытия чемпионата Европы по футболу аэропорт "Борисполь" отправлял рейсы с опозданием на 5-6 часов.

Об этом сообщил журналист Савик Шустер* в эфире Первого национального, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду. Он рассказал, что должен был лететь рейсом авиакомпании "АэроСвит" в 14 часов, но поменял билет на рейс польского перевозчика "LOT". При этом, польская авиакомпания также задержала свой рейс. "Весь терминал "Б" сегодня был парализован. Только к 19:00 авиакомпания "АэроСвит" доставила в Варшаву своих пассажиров и часть польского перевозчика "LOT", рейс которого, как ожидается, вылетит из "Борисполя" в 23:00.
В то же время в пятницу поздно вечером пресс-служба авиакомпании сообщает, авиарейс компании "АэроСвит", который должен был вылететь в 14 дня, прибыл в Варшаву из Киева в 18:00 по местному времени (19:00 по киевскому времени). Более 3-часовая задержка рейса была обусловлена ​​опозданием прибытия в Киев самолета, который выполнял рейс "Киев-Москва-Киев", а также переоформлением на рейс "АэроСвита" части пассажиров компании "LOT", вылет самолета которой в Варшаву задержан ориентировочно до 23:00 по киевскому времени. Из Москвы воздушное судно украинского перевозчика не смогло вылететь вовремя, поскольку четверо пассажиров не явились на посадку на рейс Москва-Киев, их багаж был снят с рейса.
Вместимость самолета и загруженность рейса "АэроСвита" позволяла взять на борт до 10 пассажиров авиакомпании "LOT", которые направлялись на мероприятия, связанные с открытием чемпионата Европы по футболу. Пассажиров с билетами авиакомпании "LOT", в том числе журналистов и народных депутатов Украины, были оперативно перерегистрированы и переоформлен их багаж на рейс "АэроСвита". В 17:35 рейс Киев-Варшава был отправлен из аэропорта "Борисполь". Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что в "Борисполе" болельщики Евро-2012 не могут вылететь в Варшаву.

ИсточникTags:

Comments

( 11 comments — Leave a comment )
(Deleted comment)
atytarenko
Jun. 11th, 2012 02:46 am (UTC)
Хюндаї і зараз не їздять як належно. Про "Задніцу" - я думаю, Янукович, що довів до такого. А може Борюсік Колєсніков. Цей матеріал - передрук.

По суті справи поки що не ясно. Але в середині травня комп'ютерну систему нового терміналу ще не починали тестувати. Новий термінал нині стоїть зачинений, все іде черех старий. Тобто якийсь такий "збій" був неминучий. Янукович красивіо надурив Мішеля Платіні.

Edited at 2012-06-11 02:48 am (UTC)
(Deleted comment)
mamay_m
Jun. 11th, 2012 06:37 am (UTC)
при тимошенко президент нікуди не міг відлетіти
atytarenko
Jun. 11th, 2012 06:59 am (UTC)
тепер також
zinovius
Jun. 12th, 2012 10:21 am (UTC)
Я не сумніваюсь, що Тімошенко особисто приїхала б в аеропорт і регулювала повітряну обстановку аж поки все б не стало на свої місця. Ну, як вона одного разу особисто розвантажувала якісь там вантажі з ліками.

Бачив сьогодні на виїзді з двору яму на асфальті. При Тимошенко такого б не було, столітрово вам кажу.
atytarenko
Jun. 12th, 2012 10:27 am (UTC)
та киньте. Ви чудово розумієте, про що йдеться.
zinovius
Jun. 14th, 2012 10:59 pm (UTC)
В дійсності-ні, не розумію. Не розумію, чому ми, маючи перед очами всі "досягнення" пані Тимошенко, гадаємо, що було б, якби...?
Як на мене, то це просто нерозумно.
atytarenko
Jun. 22nd, 2012 04:00 am (UTC)
а які, власне, "досягнення"? Регулярні виплати пенсій підчас спаду на 22% з причинисвітової кризи? Чи зрив підписання угоди по газу по 235 Ющенком? Чи може Харківські угоди? Поясніть, прошу дуже.
zinovius
Jul. 2nd, 2012 09:59 pm (UTC)
Азаров зараз також регулярно платить пенсії, а Янукович почав "розмахувати" своїми соціяльними ініціативами. І що, ми з вами хіба не розуміємо, чому це робиться і, головне, якою ціною це робиться? Те ж саме і Тимошенко. Брала гроші в борг, щоб ще трохи протриматися, дотягнути до виборів (чомусь впевнена була, що виграє), а після того, як стане президентом- все уже фігня. Як ви собі уявляєте нерегулярність виплати пенсій саме перед виборами, ви що думаєте, Юля геть чисто дурна?

Відносно зриву підпису контракту 235/1000, то там не все так просто і ясно. Ющенко торгувався і вважав, що треба виходити на ціну в 201 доллар. Що в цьому поганого? Тимошенко не торгувалася і коли була запропонована ціна в 418 долларів, вона підписала по 450, законтрактувала гігантські об"єми і об"явила це черговою пиримогою, довго приховуючи від нас, що вона таке там понапвдписувала?

Відносно Харьківських угод. Люди стояли під Радою, мітингували, вимагали не підписувати ці угоди, а через деякий час виліз якийсь депутат від БЮТ і закликав людей піти на сусідню вулицю, бо там, бачите, буде виступати Тимошенко. Було відчуття, що це спроба відвести народ з гарячої точки, щоб вони подвилися на концерт звізди Юлі. Частина мітингуючих таки пішла.
Звісно, Тимошенко нічого нового не сказала, все як завжди, -емоції, слова, слова, слова...Обстановку вона таки розрядила і заодно, надибавши натовп, якого вона не збирала, спритно скористалася цим і ще раз пропіарилась. Але якою ціною?

atytarenko
Jul. 2nd, 2012 10:10 pm (UTC)
Ви упускаєте три важливі моменти:
1. Тимошенко сплачувала все за умов катастрофічного спаду в економіці (на 22% в січні 2009 року) в наслідок світової кризи, а Азаров сплачує за умов хоч і дуже повільного, але зростання. При чому Азаров від Тимошенко успадкував майже заповнені газосховища.
2. Ющенко хотів не 201, а 285, і не напряму, а через Росукренерго.
3. Газова угода 2009 року була трохи краще, ніж того можна було сподіватись після зриву переговорів Ющенком. Якщо він не повний ідіот, або не шкідник, то він мав розуміти, що зірвавши переговори він створює ідеальні передумови для перегляду Росією вже досягнутих домовленостей в бік підвищення ціни.
( 11 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek