?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Чесно! Чесно. Чесно?

У мене питання: що група, яка заявляє право на беззастережне ветування кандидатів від опозиції, робить на цьому сайті:
http://vybor-ua.org.ua/Meropriyatiya/
Chesno
Може воно б і нічого, але організація з такою настановою повинна бути абсолютно, кришталево чистою. А тут мало того, що "любий друзь", так ще і сайт і рух Медведчука. Який він, буцім, фінансує з власної кишені.

Потрібні пояснення.

Хто це взагалі такі (Координаційна рада "Чесно"):
Інтерньюз-Україна
Центр UA
Інститут масової інформації
Комітет виборців України
Центр політичних студій та аналітики
Інститут медіа права
Фундація “Суспільність”
Антирейдерський союз України
Всеукраїнська профспілка “Народна солідарність”
ГО “Українська справа”
Холодноярська ініціатива


Чим цей кабал заслужив право ветування кандидатів?

Comments

( 9 comments — Leave a comment )
ashnar_lynx
Jul. 20th, 2012 03:51 am (UTC)
Як чим? Це ж бойові противсіхи. Вони ж уже довели свою принциповість і чесність, коли не вибрали "із двох говен". Це робить їх офігенно об'єктивними, а крім того - вони є представниками безлідерних вертикалей, де всі рівні, і нема всяких там богомерзьких бютівців, фронтзмінівців і взагалі, не побоюся цього слова, партєйних.

Їх задачу окреслено іще півроку тому в пропам'ятному треді - суворо контролювати опозицію, бо цю владу повинні змінити виключно правильні і незаплямовані політики. А якщо таких нема - то вони з усією силою обрушаться на ці підлі і нечесні політичні сили, і витиснуть їх назавжди з політичного простору.
atytarenko
Jul. 20th, 2012 04:04 am (UTC)
Cаме так, і ніяк інакше. Я продивився засновників. Імен фактично нема, хіба що у Рибачука. Якісь сумнівні "фіолетові печатки", підбадьорювання себе криком, і посилання на західні організації без деталей спільних проектів.
Цього не поясниш стороннім, але для мене фейком тхне за кілометр. Все: склад, дизайн сайтів, термінологія, месідж. Це просто інтуіція, і в принципі я можу помилятись, але - 24 роки на манежі. Наврядчи. Для себе особисто я сумнівів не маю: фейк, противсіхи, замовлено від ПР через Ющенка.

Edited at 2012-07-20 04:12 am (UTC)
ashnar_lynx
Jul. 20th, 2012 11:24 am (UTC)
І що цікаво, жоден, я підкреслю, жоден противсіх так мені і не пояснив, чому після нейтралізації та виключення з політичного процесу Тимошенко не вийшли з тіні ті "видатні і прогресивні політики", яким клятий БЮТ затуляв сонечко... Зате у них тепер нова манічка - вони граються в соціальний дарвінізм, типу, відбір кращого. Ну-ну...
stanislav_ab
Jul. 20th, 2012 07:28 am (UTC)
Пан Рибачук може і не найбільш прогресивний персонаж на політ сцені, але він, нехай, такий собі Плющ 2.0 , який розмовляє гарною англійською, але без задньої думки може написати в ФБуці про сервіс в російському банку або пересипати суржиком поздоровлення на 8 травня. НМД він чесний, а чесний не завжди означає інформаційно ефективний, прогресивний.

Ну,а поява на метфетчак сайті це або підстава, або прикол верстальника.

Edited at 2012-07-20 07:34 am (UTC)
atytarenko
Jul. 20th, 2012 01:49 pm (UTC)
В будь-якому разі організація, що допускає подібні проколи (якщо це прокол) не має права ветувати ніякі списки окрім списків власних членів. Хоча я особисто в прокол колишнього голови секретаріату Президента не дуже вірю. Скоріше - запасний аеродром. До того ж там у списку і інші організації, що входять до "Чесно".
stanislav_ab
Jul. 20th, 2012 07:12 pm (UTC)
Але ж цей сайт не має до Рибачука жодного відношення .
atytarenko
Jul. 20th, 2012 07:46 pm (UTC)
Не гарантовано. Позаяк, якщо вони - серйозна організація, вони забов'язані моніторити такі сайти. Не так вже їх багато.
Крім того, там же у Медведчука, вже в червні, присутня організація "Центр UA", що входить до "Чесно", і власно і є базовою організацією Рибачука. Там є і "Комітет виборців України", що також входить до "Чесно". "Чесно" саме по собі з'являється там двічі. Я в такі багатократні співпадіння не вірю.
За будь-яких умов права ветувати кандидатів вони не мають. Вони не є чистою і прозорою організацією. У половини членів "Координаційної ради" засновники або взагалі невідомі, або можна побачити лише фото з прізвищем, і все. Деякі є комерційними організаціями.
stanislav_ab
Jul. 20th, 2012 08:53 pm (UTC)
Я не розумію, хтосл серйозно ставиться до метфатчак проектів? Ну це ж вже просто несмак цікавитися польотом фантазії таких triple failed ex ex ex-ів. Яка різниця що там у нього на сайті ? Та сам сайт виглядає як жарт
atytarenko
Jul. 20th, 2012 09:10 pm (UTC)
Що сталося б якби виявилось, що хтось з кандидатів від опозиції співпрацює з Медведчуком?
Доречі, я б його не недооцінював. Він не просто так валяє дурня на авансцені і веде перемови з Путіним. Обратись в Парламент він особисто цілком спроможний, і є ще і посади у виконавчій владі, аж до прем'єра.
( 9 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek