?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Прочитайте все!

Originally posted by don_katalan at Прочитайте все!
зараз йде підрахунок
– скільки автозаків знадобиться на 33 тисячі виборчих дільниць
- скільки і де зосередити озброєних правоохоронців з «Беркуту» та інших «птахів» серед виборчих дільниць та окружних комісій.
- де розміщати арештованих протестувальників, щоб суди у цілодобовому режимі автоматично виносили вироки усім, кому не сподобаються протоколи від партії регіонів.

Неймовірно?
Але навіть заангажовані журналісти з «Української правди» підрахували два автозаки та 18 автобусів з «Беркутом» біля з’їзду партії регіонів. Один з них, незважаючи навіть на заслуги перед Януковичем, був побитий охоронцями депутата регіонала (якого саме – цікаво?).
Там, на з’їзді партії регіонів, проголосували за список, якого не бачили в очі, і намагалися раніше піти – бо був вечір та спека, не було фуршету і взагалі увага та повага до власних соратників – така неважлива річ…

Адже і так усе ясно. Вибори (до 20.00) можуть бути як завгодно «чесними». Але партія регіонів як в Обухові, знайде свого Петра Мельника – який буде викидати чергову Ірину Геращенко з кімнати по підрахунку голосів. Якщо не допоможе – підійдуть саламатіни зі стільцями чи бітами.
Тобто – після того, як виборчі дільниці закриються – «демони ночі» позлітаються – щоб «навести конституційний порядок» в окупованому місті чи селі.

Comments

( 6 comments — Leave a comment )
larry_bc
Aug. 3rd, 2012 05:12 am (UTC)
Це все не важливо.
atytarenko
Aug. 3rd, 2012 05:23 am (UTC)
а що ми тут тоді робимо? Відміняймо вибори, і гайда працівати на пана.
larry_bc
Aug. 3rd, 2012 05:27 am (UTC)
"Кенсел" буде, але не тільки виборам.
Усьому буде кенсел. )
atytarenko
Aug. 3rd, 2012 05:35 am (UTC)
та якось буде. Якесь трохи нове УГ, контури якого поки що не до кінця зрозумілі.
Як у Швейка: "Пусть было как было, ведь как-нибудь было, такого никогда не было, чтобы никак не было".)))
larry_bc
Aug. 3rd, 2012 05:58 am (UTC)
Десь так. )
Все одно "а потім Суд." )
emiliozk
Aug. 4th, 2012 12:24 pm (UTC)
Особливість загальнонаціональних виборів полягає в тому, що массова фальсіфікація та застосування "методів Петра Мельника" має бути здійснена по всій країні одночасно та узгоджено. Це потребує великої кількості виконавців та видатних менеджерськіх талантів. Всього цього у ПР немає. Люди, які будуть уповноважені це робити, в своїй масі ніякого зиску від цього мати не будуть. Але змушені будуть ризикувати невідомо для чого. Звісно ПР буде намагатися застосовувати все перелічене, але очікувана ефективнісить цього під великим пианням. Якщо населення виявить хоч мінімальну громадянську позицію на захист власного права обирати, то владі буде вкрай важко фальсіфікувати, принаймні, на заході та у центрі країни. Влада цього не усвідомлює, бо засліплена переможними реляціями й обіцянками холуїв на місцях. Живе в уявному світі. Це типова поведінка адміністративних вертикалей, які моментально руйнуються, зіштовхнувшись з мінімальними складнощами.

Єдине, що здатно врятувати владу у цій ситуації це масове поширення "пораженческіх" настроїв у супільстві. Типу, "вони все одно переможуть", "все вже визначено", "не варто пручатися" етс. Тож, не варто їх тиражувати.
( 6 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek