?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Хто хоче - може перекласти тут.
Повний набір пропагандистських кліше від Партії Регіонів, при чому це чмо навіть не читає, що йому дають на підпис.

Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 8 comments — Leave a comment )
ashnar_lynx
Aug. 24th, 2012 05:52 pm (UTC)
Думаю, що він навіть і підписа не ставив. Ющенко давно продав не тільки Україну, а й себе, своє ім'я і решту, перетворившись на жалюгідного паяца.
alexandermak
Aug. 25th, 2012 01:06 am (UTC)
Вот скажите мне, кто его подкинул Украине на Майдан? Вы, канадцы, или мы, американцы? Ну откуда он взялся? А я из-за него копья ломал в полемике со своими друзьями. Он не только Украину продал, он мне в дущу нагадил...
atytarenko
Aug. 25th, 2012 02:39 am (UTC)
он совершенно уникальный подонок.
emiliozk
Aug. 25th, 2012 07:32 am (UTC)
Просто сложидся народный миф. Воплощение украинсой мечты. Парень из семьи сельских учителей стал респектабельным европейским банкиром и премьер министром. Его голливудская внешность в те времена и относительная непубличность давали возможности для народного мифотворчества. Удачная денежная реформа, проведенная без привычных для советских людей конфискационных элементов, и успех его правительства (преимущественнно обязанный выдающейся деятельности Тимошенко) создали образ сильного менеджера.

Возможно, если бы кучмовский режим не вел идиотскую политику не пускания Ющенко на телевидение, он бы своим нудным полуграмотным словоблудием этот миф сам и разрушил бы. Но ему не давали трибуны, и образ сам развивался в народном представлении и наделялся всякими выдуманными достоинствами.
ashnar_lynx
Aug. 25th, 2012 09:17 am (UTC)
Все значно гірше. Ющенко - втілив архетип Мудрого Підпаска, яким марила українська інтелігенція протягом РОКІВ. Ось стаття на цю тему і пару цитат:

Уперше я почув одну з численних версій цього міфу ще у далекому 1994 році, перебуваючи у компанії літераторів старшого віку. Один із тих страдників пера виклав її приблизно так: «Українцям потрібно зберігати спокій й не впадати у нерви від політичних поразок (якраз перед тою розмовою Президентом України став Леонід Кучма. – В.Є.) Адже спасіння нації прийде не від політиків, не від президентів і депутатів. Прийде день і з далекого села вийде хлопець. Він буде простим Яснооким Підпаском, з природною сільською духовністю, не зіпсованою містом. Він вийде до людей з простим зрозумілим Словом й поведе українців за собою. Люди впізнають його і признають його, бо він буде «свій», сільський, простий. Плоть від плоті, дух від духу народу. Тоді впаде влада, побудована на брехнях, а Україна пробудиться від сну й нарешті стане собою».
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?oblom_yasnookogo_pidpaska_abo_istorichna_rol_viktora_yushhenka&objectId=1256801

Тут, до речі, і розгадка, чому багато почвенних українців так люблять Ющенка і мало не роблять з нього Месію. І одночасно так ненавидять Тимошенко. Бо Юля - міська, більше того, вона є уособлення українства як свідомого вибору, а не за кров'ю, народженням, чи соціальним походженням.
atytarenko
Aug. 25th, 2012 06:53 pm (UTC)
це пояснює дуже багато, дякую. Звучить як Мовчан, хоча, мабуть, не він. Може і Драч або Павличко.
ashnar_lynx
Aug. 25th, 2012 09:55 pm (UTC)
Тут, до речі, і джерело міфу "без політики", і про те, що істинний політик не піариться.
emiliozk
Aug. 25th, 2012 11:33 pm (UTC)
Цікава стаття, але міф про Ющенка, нмд, значно складнішій й має більше вимірів. Наприклад, Ющенко (герой міфу, а не справжній) уособлював концепцію належності укранців до Захіної Цивілізації. Стисло, ця концепція полягає в тому, що український націонадьний характер є зразково західним, й Україна сама по собі була би типовою європейською лержавою, якби не роль Росії. Тобто, в умовах незалежності Україна швидко та спотанно перетвориться на щось типу Польщі та Чехії. Вийшовший з народних глибин Ющенко та перетворившийся на такого собі Клінтона, начебто доводив невідворотність подбних метафморфоз для всіх українців та України в цілому, був живим символом цього шляху. Наявність дружини-американки це враження підсилювало. Недолугі провладні пропагандисти намагалися цим шлюбом його дискредитувати, але в дуже широких верствах досягали протилежного. Таким чином, існував міф про сільского хлопця, типового провінційого українця, якій завдяки своєму українству зміг пройти коротким шляхом від Хоружовки до Брюселів та Нью-Йорків й нас українців теж швидко туди приведе.
( 8 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek