?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Інша Україна

Звідси: "Ми вийшли з роботи. Стояли на вулиці. Я по телефону сварилася з таксистом, який поїхав, не дочекавшись нас.

Тут під`їхала дорога машина (ми ще подумали, що то до Портникова на Політклуб хтось завітав, бо якраз програма починалася). З машини вийшла жінка, побачила нас із Настею Станко, підійшла. Сказала, що впізнала нас, що хоче гроші для ТВі передати, чи не могли б ми її привести до когось, або самі взяти гроші...

Ми розгубилися... Завели її всередину, там віддали гроші продюсеру, яка вийшла назустріч. Грошей не рахували, але там була товста пачка по 200 грн. Хотіли записати прізвище та ім”я благодійниці, але вона навідріз відмовилась представлятися, сказала, що не для цього прийшла. Натомість запропонувала нас із Настею підвезти.

За кермом дорогої машини сидів чоловік. Ми їхали хвилин 10. Жінка казала, що уявлення не має, що буде дивитися, коли ТВі закриють. Щиро сподівається, що гроші встигнуть зібрати.

Ми так і не познайомилися. Коли виходили - подякували за все і попрощалися.

Цього ж дня Андрій Сайчук повернувся з відрядження з Чернівців. Там, коли він йшов вулицею з мікрофоном ТВі, його зупинив чоловік і вручив йому 200 грн - на порятунок каналу. Андрій не хотів брати, мовляв, є рахунок - туди перераховуйте, але чоловік сказав, що то довго і що він довіряє Андрієві.

І от тепер я не можу прийти до тями. Бо відчуваю колосальну відповідальність перед усіма вами - тими, хто отак щиро і без вагань нам вірить і нас підтримує. Ми часто не варті ваших сподівань. Але, якщо ви є - значить не все ще втрачено, значить наша робота комусь потрібна. Бо ж знаєте, дивлячись щодня на ці мізерні цифри у рейтингах після відключення ТВі - руки опускаються.

Дякую, що ви є."


Це те, чого влада осягнути не може, і це та причина, з якої вона приречена. Бо насправді нині Україні Кагановича і Януковича протистоїть Інша Україна, що вже тут. Повернути історію назад не вдавалось нікому.

Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
livejournal
Sep. 24th, 2012 07:07 pm (UTC)
Інша Україна
User idan11 referenced to your post from Інша Україна saying: [...] Originally posted by at Інша Україна [...]
hannaukr
Sep. 24th, 2012 07:17 pm (UTC)
Сильно. Это такое состояние, как было в 2004. Мы в офисе на маленько плитке варили ведро(!) яиц и тащили пехом на Майдан:)И это не исчезло.
Кстати, столкнулась с Портниковым недавно в 62м автобусе на Европейской. Не чужд товарищ городского транспорта.
atytarenko
Sep. 24th, 2012 08:15 pm (UTC)
Портников - просто другая порода, и все тут.
emiliozk
Sep. 24th, 2012 09:37 pm (UTC)
Може з часом з*ясується, що це був перший крок у створенні громадського телебачення. Не за наказом якогось начальства, нехай навіть супер-демократтчного, а з низу, з глибин громадянського суспільства
( 4 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek