?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by dik_andersen at Звернення до україномовних противсіхів
Оригинал взят у zariziaka в Звернення до україномовних противсіхів
Це звернення до тих українців, які вважають себе найрозумнішими і найгарнішими з найчистішими руками і помислами - тобто до україномовних "противсіхів".

Коли Україна остаточно стане другою Білорусією, то ми спитаємо, передусім, з вас. Керуватися вашою логікою можна коли у країні мир, спокій та квіти. Коли ж боротьба за виживання "українського проекту" набуває найгостріших форм, то дії противсіхів - це дизертирство.

На війні не час для прояву ІНДИВІДУАЛІЗМУ, на війні ми тамуємо своє ЕГО і своє Я. На війні ми прагнемо перемоги спільними діями, на війні ми воюємо тим, що є під руками, а не кажемо, що не будемо стріляти, бо віддача надто сильна, чи калібр якийсь не такий. Противсіхи - не хочуть перемогти і з задоволеною пикою САМОПОВАГА віддають тріумф ворогу самі. 

Аргументи на кшталт "не хочу обирати менше зло", "не хочу брати участь у цьому шоубізнесі" - це або не від великого розуму, або, навпаки, "горє от ума". Тому що таким чином пізніше противсіх постає перед вибором зробити який він вже буде змушений: або відректися громадянського суспільства і стати обивателем, якому немає ні до чого діла і який живе у паралельній реальності, або лишатися на грішній землі і прогинатися перед "більшим злом" та "клоунами", яких він не обирав. Громадянсько активні противсіхи не можуть змиритися з тим фактом, що саме на виборах громадянська активність повинна досягати піку і лише через обраних представників суспільство спроможне ефективно впливати на владу. Така суть цього механізму і від вашого противсіхства вона не зміниться, тому вся ваша громадянська активність нічого не варта, якщо в день виборів від неї лишається пшик.

Ви - кіт, який гуляє сам по собі і наївно думає, що у нього десять життів. Запевняю - не девять і навіть не два.

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
livejournal
Oct. 26th, 2012 09:42 pm (UTC)
Звернення до україномовних противсіхів
User poyeliku referenced to your post from Звернення до україномовних противсіхів saying: [...] Оригинал взят у в Звернення до україномовних противсіхів [...]
livejournal
Oct. 27th, 2012 12:58 am (UTC)
Звернення до україномовних противсіхів
User yes1111 referenced to your post from Звернення до україномовних противсіхів saying: [...] Originally posted by at Звернення до україномовних противсіхів [...]
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek