?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

QUESTION: Has the Secretary sent a letter to the opposition leader, Yulia Tymoshenko, and if so, could you tell us what’s in it?
MS. NULAND: I don’t have any information about a letter to Mrs. Tymoshenko[1]. We’ve obviously been advocating and expressing our concern about her case for some time. The Secretary’s spoken about it publicly almost a year ago at the Vercunda conference, you’ll remember the Munich security conference, and all the way since. We continue to urge the Government of Ukraine to adhere to the rule of law for all of its citizens, to release Mrs. Tymoshenko, not to engage in selective prosecution, et cetera.
QUESTION: There’s a report out that’s saying that her party – Tymoshenko’s party has released a copy of the letter which the Secretary’s pledging her support and saying she’s following the case very closely.
MS. NULAND: I’ll look into that. I don’t have any information about a new letter. Maybe it’s something that she had sent a while back.

С сайта Госдепа.
То, что что-то не известно Ноланд о частном письме Клинтон не говорит о том, что его не было. Позиция Госдепа сформулирована очень понятно.
Внизу текста ссылка:
[1] Secretary Clinton recently sent Ms. Tymoshenko a letter expressing our support for her release and our commitment to Ukrainian democracy.

Tags:

Comments

( 15 comments — Leave a comment )
ashnar_lynx
Jan. 24th, 2013 02:56 pm (UTC)
Толку з того. У нас уже понеслось гівно по трубах:

- Лист Клінтон фальшивка;
- Сполучені Штати відмовились від підтримки Тимошенко;
- Пірімога-а-а! Ніхто не хоче знатись з цією масовою убивцею.
emiliozk
Jan. 24th, 2013 10:23 pm (UTC)
Ну не зовсім так. Коли демонструєш цю інфориацію, настрій швидко псується. Організм починає виробляти якісь звуки. Цікаво це спостерігати. Вони сукі бояться Штатів. Тут їх погибель.
ashnar_lynx
Jan. 25th, 2013 02:18 am (UTC)
Бояться-то бояться, а от бикують щось останнім часом так, ніби мають якийсь гарантований дах.

... і Меркель чомусь підозріло мовчить. І кому в дійсності призначався транш в 400 млн. дол., які були проведені як борг Тимошенко (хоча Сердюков, від імені якого було написано оний лист, зараз підсудний по корупційній справі)?
atytarenko
Jan. 25th, 2013 02:34 am (UTC)
З Сердюковим все багато складніше. 400млн - питання цікаве, один з варіантів - як дуже дороге обгрунтування того, що мав місце злочин. Бо є рішення суду про виплату. Насправді Україна таки винна, але за неправочинні дії, вчинені проти ЄЕСУ, які дії призвели до банкрутства компанії і виникнення заборгованості. Я дкмаю, була якась усна домовленість по цих грошах, і Янукович її порушив.
Їхня активність останнім часом мені нагадує панічні дії.
ashnar_lynx
Jan. 25th, 2013 02:41 am (UTC)
Шото дуже дороге обгрунтування виходить...

Наскільки я розумію, всього боргу - один вексель із передаточним написом - коли Азарів арештував рахунки ЕЕСУ, а Юля уже поставила комусь російський газ, і тупо не змогла заплатити. Азарів тоді любив повертати ПДВ векселями, і таких папірчиків у Юлі було чимало - вона й використала один. Тому векселю уже триста років, і термін його дії і сплати давно уже сплив. А поскільки вексель вони уже пришити ніяк не можуть, довелось фабрикувати листа Сердюкова.

В принципі, я бачу два варіанти справжнього призначення цього платежа:
- це, грубо кажучи, плата за голову. Янук платить 400 млн., а Пу "забуває" про Юлю і закриває очі на оборудку із Shell;
- це попередня проплата за будиночок в Огарьово, куди у випадку чого можна драпанути.

Що іще це може бути - фіг його знає. Але такі великі суми просто для того, щоб закрити Юлю... а він не дебіл, нє?

Щождо панічних дій - то так, десь нагадують. Але при цьому бикування йде на космічному рівні. Наприклад, невипускання Власенка. Тут уже йдеться не про статус нардепа, а про статус делегата ПАРЄ - і прямий плювок в обличчя євроструктурам. Навряд чи я зможу пригадати когось, хто таке собі дозволяв "з барського плеча".

Edited at 2013-01-25 02:43 am (UTC)
atytarenko
Jan. 25th, 2013 03:28 am (UTC)
Це ж безготівкові гроші у бюджет. Тут приватний інтерес на точці замерзання, за це нічого не купиш. Тим більше, що Путін знає, що і де у нього заховано. Тут скоріше виконання якихось не приватних домовленосрей. Тобто, РФ 400млн не завадять, це був де-факто борг, створений Азаровим, але на рівні Кучми і Путіна домовились, що Росія борг вимагати не буде. Можливо з врахіванням інтересів Тимошенко, що взагалі тоді попала під роздачу абсолютно без вини. Восени Янук домовленості порушив з відкриванням справи, от Росія і зажадала грошей. Щось таке. Хз які там насправді скелети у шафі. От Вам лише один приклад: донедавна 4% ІСД було у Місто-банка, тобто у Фурсіна. Де Фурсін, там Могилевич. Де Могилевич, там СВР РФ, а Ахметов виділився з ІСД. Дєло сіє єсть зєло мутноє. Юля там була ні при чому, але знає майже все. Це неможна було чіпати, бо невідомо де рване. Тому я думаю, що провокація, а не дурна запопадливість виконавців.
-------------
Яке Огарьово? Він там нагадив так, що Путін його терпіти не може. Скоріше вже Гавана, я думаю. Чого вони туди літали?
-------------
Наскільки я знаю, в Газпромі іде фронтальний аудит, включно зі справами РУЕ. При чому аудитори знають, що і де шукати, і мають вказівку знайти все. Для паніки підстави є у обох перших осіб, задіяних у сцені з вінком.
ashnar_lynx
Jan. 25th, 2013 03:41 am (UTC)
Ну, навряд чи там враховувались інтереси Тимошенко. Тому що рівно в той же час Кучма абсолютно по беспределу відібрав у неї Харцизський Трубопрокатний і втупу передав Пінчуку. Взагалі, я десь читав, що ядро статків зятя Кучми - це юліні гроші, так що ніяких її інтересів там не враховувалось - це абсолютно точно, Кучма планував повністю стерти Тимошенко на порох. Швидше за все, йшлося про кришування того беспредела, по якому знищувалось ЕЕСУ - адже там і закони із зворотньою дією, і штрафи, взяті зі стелі, і сфабрикована кримінальна справа.

Знаєте, навіть попри те, що Янук там нагадив, все, що він робив, об'єктивно на руку Пу. Фактично, це для нього найбільш зручний президент, який до того ж слухняно порозставляв на ключові посади бувших гебістів, перетворивши країну на домініон. Може цілком заслужити за це дачку ))

А от про аудит Газпрому я щось пропустив. Що там твориться?
atytarenko
Jan. 25th, 2013 04:28 am (UTC)
Може й так. Хоча ми насправды не знаємо, були чи не були в ЄЕСУ нерозкриті акціонери. Наприклад Вяхірев або Чорномирдін. Це просто невідомо. Тому могло зачепити не лише Юлю.
--------------
По стосунках Путіна-Януковича я не згоден. Янукович скоріше Мєдвєдєв. Багато з того, що він робів, працювало на чорну касу Медвєдєва і проти Путіна.
--------------
Приватна інфа, може вже і в медіа є про перевірку Газпрому рахунковою палатою.

Edited at 2013-01-25 04:35 am (UTC)
emiliozk
Jan. 25th, 2013 04:57 am (UTC)
Я думаю, головні стосункм це Янукович-Мєдвєдв та Янукович-Гундяєв. До речі Харьковські угоди були подарунком саме Мєдвєдеву, а не Путіну. При цьому зроблено це було тоді, коли Мєдвєдев робив спроби грати самостійну партію.
atytarenko
Jan. 25th, 2013 05:13 am (UTC)
Так. Є дуже багато свідчень про глибоку конфронтацію Путіна і Медведєва, це доведений факт. Насправді це віддзеркалення конфронтації Путіна і групи "Сім"ї Єльцина", до якої входять Абрамович, Усманов і Дерипаска. Болотна була одним з епізодів. Янукович спрвді з ними співпрацює. Харківські угоди готувались без Путіна, це також факт.
emiliozk
Jan. 25th, 2013 03:10 am (UTC)
Сайт Держдепу підтверджує те, що лист було надіслано
atytarenko
Jan. 25th, 2013 03:39 am (UTC)
Re: Сайт Держдепу підтверджує те, що лист було надіслано
поправил, спасибо
zelopundr
Jan. 25th, 2013 09:19 am (UTC)
Re: Сайт Держдепу підтверджує те, що лист було надіслано
Показательная, надо сказать неувязка, и нашим и вашим. Ложечки, конечно, нашлись...
emiliozk
Jan. 25th, 2013 11:12 am (UTC)
Re: Сайт Держдепу підтверджує те, що лист було надіслано
Просто надо осознавать, что Украина занимает не самое главное место в кругу интересов США. Тут никакого и вашим и нашим нет. Где ж вашим и нашим, когда ясно все написано? Она ж только Тимошенко письмо написала, а Януковичу не написала. :)

Edited at 2013-01-25 11:14 am (UTC)
zelopundr
Jan. 25th, 2013 01:27 pm (UTC)
Re: Сайт Держдепу підтверджує те, що лист було надіслано
Ага подставили тимошенко, во всех новостях было что *ага, юлька брехуха*
Я же пишу , ложечки то нашлись, а осадок остался.
( 15 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek