?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by v_n_zb at Нарушая УПК и сделав заведомо ложное заявление, блядь в мантии приступила к допросу якобы свидетеля
.

"Блядь в мантии" (она же  якобы судья Апелляционного суда Киева Оксана Царевич) в нарушение УПК решила проводить допрос свидетеля по делу об убийстве Евгения Щербаня при отсутствии подозреваемой Юлии Тимошенко.

Безусловно, грубейшее нарушение УПК - фактический запрет Тимошенко на защиту - будет рассмотрен в Европе. Тюремщики уже признали, что это они не вывезли Тимошенко в суд, и никаких документов об отказе в природе не существует. Т.е. подозреваемую в убийстве просто напросто лишили права на защиту.

Но блядей, находящихся на подсосе у Андрушки Портнова, это мало интересует - Царевич сделала заведомо ложное заявление о том, что Тимошенко отказалась прибыть в суд, поэтому допрос состоится без нее.

"Тимошенко не желала присутствовать в суде. Поэтому по ходатайству противоположной стороны суд решил проводить допрос свидетеля при отсутствии Тимошенко", - заявила Царевич.

И начала допрос т.н. "свидетеля".

Comments

( 14 comments — Leave a comment )
ashnar_lynx
Feb. 13th, 2013 07:40 pm (UTC)
Там уже і допитали ))

Рябин мне сказал, что Мильченко ему сказал, что Лазаренко ему сказал, что будто бы есть угроза жизни Тимошенко. И что Тимошенко мешают работать в Донецкой области. Два человека - Момот и Щербань
http://www.facebook.com/photo.php?v=527111410644698

А взагалі - свідок - ну просто прямо з "Бригади". Характерна зовнішність, розмова, видок знову ж таки. А жести його - це песТня...
emiliozk
Feb. 14th, 2013 11:23 am (UTC)
Вони чомусь вирішили, що наявність цього свідка робить звинувачення переконливішим. Мабуть, просто суду треба аби бодай хтось щось сказав, й були формальні підстави записати у вирок, що свідок підтвердив версію звинувачення. Здається, вони полишили надію когось переконати, а лише намагаються, щоб були хоч мінімальні форальні підстави, які дозволять знайти суддю, який все це узаконить
ashnar_lynx
Feb. 14th, 2013 11:32 am (UTC)
Все простіше. Розраховано на те, що люмпен-пролетаріат купиться на байки "соціально-близького". А більше нікого у Пшонки і нема. Тільки і залишається, що спробувати наостанок виваляти Юлю в гавні, приписавши їй "кримінальні контакти".

Власенко його сьогодні уплощає, як молодого. Вже "згадав" навіть, чим Тимошенко пахла 15 років тому, а за що його затримали в 1999 р. - забув. А "заокруглення" з 1.8 млн. до 3 - це взагалі аллес капуД.
emiliozk
Feb. 14th, 2013 12:13 pm (UTC)
Взагалі, дивлячись на відсутність будь-яких сумнівів та рефлексій у прокурорів, я починаю розуміти, що в справі Тимошенко вони роблять точнісенько те, що вони роблять завжди. А саме: якусь людину призначають злочинцем, виходячи з різних міркувнь, що не мають відношення до справи (необхідність спіймати злочинця, соціальний статус людини, гарна ця людина у їх уяві чи погана, можливий суспільний резонанс етс.). Потім пишуть белетристичний твір з літературними прийомами (бо художня реальність буває переконливішою ніж справжня), де викладається висмоктана з пальця версія. Потім шантажем свідків й тортурами підозрюваних домагаються свідчень, що підтверджують створену альтернативну реальність. А суди все це ковтають й штампують вироки. При цьому, всі учасники щиро відчувають, що роблять супільно-корисну справу. Пишаються своєю роботою.
ashnar_lynx
Feb. 14th, 2013 12:21 pm (UTC)
До речі, це буде потім головна проблема. Ну приберемо Януковича, ну порозбігається Партія Регіонів. А куди діти оті всі сотні і тисячі вірних служак, які зараз заради Начальника рвуть зад і запопадливо виконують кожнісіньку забаганочку, плюючи на закони і мораль...
emiliozk
Feb. 14th, 2013 12:25 pm (UTC)
Справа в тому ж, що вони кажуть: "Ми нічого проти вас персонально не мали. Ми просто вірні собаки. Ми й вам так само по-собачому будемо служити" Й нові хазяї розчулюються й погджуються.
ashnar_lynx
Feb. 14th, 2013 12:30 pm (UTC)
Угумць... А треба - в три шиї з чарівним пенделем для прискорення. Хоча я б не відмовив собі в задоволенні бачити, як Кіреєв та Царевич судять регіоналів.
atytarenko
Feb. 14th, 2013 04:45 pm (UTC)
Я також. Але тут є різниця: на козного з регіоналів є матеріалу більш ніж достатньо.
concord25
Feb. 14th, 2013 06:03 pm (UTC)
Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Це тільки наш такий феномен, чи це загальнолюдська проблема? Звідки така велика кількість холуїв і служок режиму? Починаючи від високопосадовців до тих, хто миє золотий унітаз?
ashnar_lynx
Feb. 14th, 2013 06:11 pm (UTC)
Re: Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Загальнолюдська, але у нас в перерахунку відсоток аномально високий. Чомусь... Хоча я знаю, чому. Майже триста років цілеспрямованої селекції.
concord25
Feb. 14th, 2013 06:37 pm (UTC)
Re: Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Це і є найголовніша проблема. Бо режиму є на кого спертися. Чи має вона якесь вирішення?
ashnar_lynx
Feb. 14th, 2013 06:43 pm (UTC)
Re: Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Має. Треба щоб хороші люде перестали спокійно споглядати реальність, і філософськи казати "це все минуче, а Україна вічна, і наш час іще наступить". Це для початку.

А далі формула відома. Гласність, громадянська активність, політичний процес. Ага, і політики головне не боятись, як вогню. А то серед "хороших людей" побутує уявлення, що в політику йти ні в якому разі не можна - бо замазуришся і перестанеш бути хорошим.
concord25
Feb. 14th, 2013 06:57 pm (UTC)
Re: Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Саме так. Хороші люди намагаються уникати будь-яких контактів з системою. Паралельне життя.
atytarenko
Feb. 14th, 2013 07:32 pm (UTC)
Re: Звідки стільки вірних холуїв режиму?
Не вийде. Або ви в Україні зупините ПР зараз, або у вас все буде по програмі: і блок комуністів і безпартійних, і комсомол, і піонери, у "спасибі Партії за наше щасливе дитинство", і в'язниці, і хліб по карточках. Третього не дано.
( 14 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek