?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Чи може хтось назвати хоч одного нового, яскравого і талановитого політичного лідера в Україні, якого б самі ж українці не закидали брудом і не нищили, хоча б від 1991 року? Таких нема. Саме власними зусиллями політичне поле розчищено до стану, коли персоналії на кшалт Януковича можуть навіть розглядатись. При чому так було завжди. Нескінчена череда яскравих і багатообіцяючих політиків, що пішли "в нікуди", або навіть були знищені, тягнеться далеко за 1991 рік. Де яскраві і талановиті політики, що перемогли у Києві в 1989 році? Де харків"яни? Де дніпропетровці? Лишень подивіться на список опозиції у Раді 1990 року. Де ці люди, як можна було допустити, щоб все це було втрачено? Лише чути про Яворівського, та й те, щойно напишеш "Яворівський", як набігає череда "справжніх українців" з відрами вигаданого бруду. Та справа навіть не в них, а в тому, що не з'являється втроє більша череда дописувачів, що обстоюють елементарну справедливість. Ну і Гринів сидить у Раді тихо-тихо. Все.

Таке враження, що інстинкт нищення національної еліти просто вбудовано у менталітет української нації. Тому справи Тимошенко, Луценко, Іващенко, тощо - це цілком українське. Українським є не арешт, а тихе глибинне відчуття задоволення від того, що ту чи цю "вискочку" вкоротили. І не треба себе тішити казками про "нових лідерів" - та хто ж їх пропустить? Самі ж і втопимо, "как котят". Подивіться лишень на реакцію на справді успішні акції опозиції. 10000 в 300-тисячній Вінниці - це справді подія. І 10.000 у Львові при цій погоді - також, і 5000 у Закарпатті. Але нічого крім ідіотського гигикання, пояснень "що це все ще не те", "театральна постановка", тощо не чути ані від кого. Тому, доречі, абсолютно безбарвний і ні на що не придатний уряд Азарова у українців викликає сміх і відчуждення, але не обурення. Бо десь в глибині душі дуже приємно тішитись тим, які вони ідіоти, і який ти - розумний. Дарма що тобою розумним управляють ідіоти.

Між іншим якихось 23 роки тому обурена молодь йшла Хрещатиком під гаслом "Геть Масола й Кравчука". Хоча Азарову до Масола, як до неба рачки, а Януковича з Кравчуком навіть порівнювати соромно. Тобто за 23 роки щось таки змінилось. Тих, що обурюється стало менше. Їх завжди мало, але стало менше критичної маси. Це, доречі, цілком природньо. Справа в тому, що людина талановита і яскрава не буде боротись з агресивним ідіотом, для якого немає моральних бар"єрів. Талановитій людині завжди є куди піти, це ідіоту нема куди дітись. При чому ідіоти завжди збираються у зграї, а в Україні талант завжди б'ється один. І йдуть, залишаючи поле для того, що ми вже нині маємо.

І на останок: не робить помилок лише той, хто нічого не робить. Тому традиційний український спорт нищення демократичних сил бо чотири, вісім чи дванадцять років тому хтось щось не так сказав або зробив для нації є згубним.

І ще: коли я кажу Україна, я маю на увазі всю Україну, а не якусь її частину.

Comments

( 51 comments — Leave a comment )
Page 1 of 2
<<[1] [2] >>
(Deleted comment)
atytarenko
Mar. 20th, 2013 08:26 pm (UTC)
спасибо
livejournal
Mar. 20th, 2013 08:20 pm (UTC)
Українське. Особливості національного політичного сп
User istyxx referenced to your post from Українське. Особливості національного політичного спорту saying: [...] Оригинал взят у в Українське. Особливості національного політичного спорту [...]
irescha
Mar. 20th, 2013 08:20 pm (UTC)
Только сегодня прочитала у Костенко...

"Наростає підземний гул президентських виборів. Ще де ті вибори, а карлики вже посунули з усіх екранів. На безконечних ток-шоу токують, як глухарі.
Об’єднуються дони й подонки. Роз’єднуються патріоти.
Дивлюсь я на цих політиків і думаю. А були ж колись лідери нації, такі, як Ганді. Народ назвав його Махатмою, по-їхньому це — Велика Душа.
Господи! Де ж наша Велика Душа?!
Чи ми вже тепер більше цінуємо Велику Кишеню?

Стрілочники нашого бездоріжжя переводять стрілки, політики з великої дороги переставляють семафори, б’ють ліхтарі і підмінюють назви станцій — то було хоч «в комунє остановка», а тепер хто куди.
А цей народ їде, як у товарняку, нужденний, задурений, принижений і забитий, щось жує, визирає з вікон, ремствує, а й не подумає зірвати стоп-кран, або хоч пробратися по вагонах, подивитися — що там за машиніст? Може, він дурний, може, п’яний, може, навмисно веде не туди, може, він взагалі не вміє водити поїзд, може, у нього до потилиці приставлений пістолет?
Горіховий наш інтелект. Вибираємо тих самих і тих самих, а потім жахаємось — що це за чудовиська у нас при владі? Та це ж сон нашого розуму їх і породив."


Это она о событиях накануне Майдана...

Может быть народ наконец-то сорвет этот стоп-кран и сейчас?...
atytarenko
Mar. 20th, 2013 08:25 pm (UTC)
Re: Только сегодня прочитала у Костенко...
прекрасно. Лина, кстати, категорически отказівалась балотироваться, и в 1989, и в 1990, и позже.
livejournal
Mar. 20th, 2013 08:25 pm (UTC)
Українське. Особливості національного політичного сп
User irescha referenced to your post from Українське. Особливості національного політичного спорту saying: [...] Оригинал взят у в Українське. Особливості національного політичного спорту [...]
(Deleted comment)
zig_master
Mar. 20th, 2013 08:44 pm (UTC)
Наразі "опозиція" вже така, що пройшла вищеописаний відбір.
(no subject) - concord25 - Mar. 20th, 2013 09:31 pm (UTC) - Expand
livejournal
Mar. 20th, 2013 08:44 pm (UTC)
Українське. Особливості національного політичного сп
User zig_master referenced to your post from Українське. Особливості національного політичного спорту saying: [...] Оригинал взят у в Українське. Особливості національного політичного спорту [...]
ashnar_lynx
Mar. 20th, 2013 08:46 pm (UTC)
Все чітко і по полицях.

Лишилось тільки додати, що "суворий контроль опозиції" - це теж питома українська риса. Типу, що узяти з цих бандитів, до них у нас питань нема. А от опозиція, вона повинна бути кришталево чистою і прозорою, щоб ані жодної плямочки. Тому у нас до неї мільйон питань. Бо опозиція повинна ще заслужити право замінити бандюків, а поки не заслужить, ми будем терпіти і страждати.
concord25
Mar. 20th, 2013 09:38 pm (UTC)
Насправді це стає страшним. Бо тут ми стаємо схожі на росіян, які вже 12 років кричать про те, що нікого немає в опозиції і хто замість Путіна? Та хто завгодно буде кращий. Тим більш за нашого гопника.
(no subject) - atytarenko - Mar. 20th, 2013 10:22 pm (UTC) - Expand
(no subject) - emiliozk - Mar. 21st, 2013 08:17 am (UTC) - Expand
chivokunya_on
Mar. 20th, 2013 09:02 pm (UTC)
Всё так и есть и от этого страшно.((
hryu
Mar. 20th, 2013 10:33 pm (UTC)
Так такова судьба любого политика в любой стране, каким бы честным и чистым в помыслах ни был, все равно пресса будет копаться в грязном белье и выяснять, как он не заплатил в молодости за проезд. Правда, с украинскими политиками так сильно стараться и не придется :)
atytarenko
Mar. 20th, 2013 10:53 pm (UTC)
Нет, не до степени полного уничтожения и исключения из общественной жизни. Например - Киссинджер, Бжезинский, Кретьен, Макейн, Волошин в России.
livejournal
Mar. 21st, 2013 12:10 am (UTC)
Українське. Особливості національного політичного сп
User emiliozk referenced to your post from Українське. Особливості національного політичного спорту saying: [...] Оригинал взят у в Українське. Особливості національного політичного спорту [...]
emiliozk
Mar. 21st, 2013 12:27 am (UTC)
Забрав собі

А зараз бідному Сєнє нічого не прощають. Просто вся журналістська тусовка вчепилася в нього. Щоб він не зробив й не сказав, починається або масове глузування, або високий пафос обурення. Останні гнівні рядки я прочитав з приводу обіцянки засунути моркву провокатору відомо куди.

А мені здається дуже вдало Сєня відреагував..Edited at 2013-03-21 12:28 am (UTC)
atytarenko
Mar. 21st, 2013 01:06 am (UTC)
мені також сподобалась реакція. Саме те.
generall
Mar. 21st, 2013 01:51 am (UTC)
Малороси ТМ
atytarenko
Mar. 21st, 2013 02:14 am (UTC)
Тому і малороси...
(no subject) - zelopundr - Mar. 21st, 2013 09:15 am (UTC) - Expand
ryaboshapka
Mar. 21st, 2013 04:39 am (UTC)
Забрала собі на fb.
atytarenko
Mar. 21st, 2013 05:05 am (UTC)
Дякую
alex_from_kiev
Mar. 21st, 2013 05:44 am (UTC)
Звичайні люди не можуть ці питання вирішувати
З того моменту як велика властность стала належати криміналітету його прихід до політичної влади став питанням лише часу. Бо чия власність, того й влада, тому як стали бандити мільярдерами, відтоді і стали вони "розглядтися" і заповнювати собою політичне поле.
Якщо колись цей режим буде повалено, то найважливіша ланка перетворень - зміна власників, це і буде революцією, і країна зміниться. Якщо, скажімо, власність стане російською, то Україна стане Малоросією в дуже короткі терміни, і ті самі політики і "чесні" журналісти будуть навипередки прославляти цінності російського світу, а якщо власність буде умовно "західною" тоді відкриється шлях до інтеграції України у європейський простір.
А ЗМІ під контролем влади, що ви хочете? Які-такі "українці" - журналісти, чи хто? Так вони за це гроші отримують, сенс існування цих ЗМІ в промиванні мізків населенню, хто з цим не згоден - не працює там.
zelopundr
Mar. 21st, 2013 09:26 am (UTC)
Re: Звичайні люди не можуть ці питання вирішувати
А собственность кому собиретесь передвать ,опять отобрать и поделить? Ну вот сейчас вся собственность кипрская, ну и что сильно это помогает европеизироваться украинцам?

Круто у вас получается, украинцы, это такие кретины с промытыми мозгами, хош русский мир забацают, хош в европейцев внезапно превратятся, глвное чтоб начальник был правильный и вел в нужном направлении пропаганду.
kostya_78
Mar. 21st, 2013 06:07 am (UTC)
Так і є. Я завжди був певен, що саме поняття "моральне право" погубить Україну.

ps. Просто по темі.

- Туда, туда они улетели, - басил мужик, махая рукой в неопределенном направлении.
- Простите, кто улетел? - поинтересовался очкастый.
- Знамо кто, ангелы, - грустно отвечал мужик.
- А чего они прилетали? - недоверчиво спросил очкастый.
- Знамо чего, жизнь нашу обустроить. Чтоб все по-чесному было, - мужик совсем поник.
- И хорошо вы живете?
- Нет, они ж улетели, - мужик присел у костра и продолжил разделывать рыбу. В грязной алюминиевой кастрюльке закипала вода.
- Ну улетели они, допустим, - принялся рассуждать очкастый, - Но вы-то остались. Если при них жили хорошо, почему без них не выходит?
- Мы и рады бы, - вздохнул мужик, - Но выбрали себе, понимашь, царя. А он тиран и самодур.
- Так выберите другого, - посоветовал очкастый.
- От дурак человек, - удивился мужик, - Тебе ж сказали: улетели они, - и снова махнул рукой в неопределенном направлении.
- А они тут при чем? - удивился очкастый.
- Так некого больше выбирать, - пожал плечами мужик, - Все козлы.
- Ну а что делать?
- Искать, - уверенно сказал мужик, - Найти их и умолять вернуться и снова все обустроить.
Очкастый задумался.
- А вот, интересно, что делать, если ангелов в природе нет?
- Как нет? - изумился мужик, - А о ком тогда песни и сказки?
- Нет, ну допустим, - не успокаивался очкастый, - Смогли бы вы сами царя свергнуть и другого назначить?
- Свергнуть смогли бы, - мужик бросил разделанную рыбу в кипящую воду, - Назначать некого.
- Ну а вот ты, например, вроде умный и порядочный. Смог бы царем?
- Я? Нее, - рассмеялся мужик, - Я в это болото не полезу. И потом, некогда мне - ангелов ищу.
- Ясно, - вздохнул очкастый, - ну удачи тебе!
- Ага, спасибо! - ответил мужик. Затем поднял ветку с земли и принялся мешать нею воду в кастрюле.
Очкастый отошел подальше. Убедился, что его не видно. Снял пиджак, расправил крылья и улетел домой.
ashnar_lynx
Mar. 21st, 2013 07:27 am (UTC)
Уволік собі на фб.
(no subject) - kostya_78 - Mar. 21st, 2013 08:08 am (UTC) - Expand
Ангели - concord25 - Mar. 21st, 2013 07:47 am (UTC) - Expand
(no subject) - atytarenko - Mar. 21st, 2013 12:08 pm (UTC) - Expand
Page 1 of 2
<<[1] [2] >>
( 51 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek