?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by yes1111 at «Оппозиция никогда не сдаст Киев!», - Зорян Шкиряк
Originally posted by uainforg at «Оппозиция никогда не сдаст Киев!», - Зорян Шкиряк

Щойно з ВР. Друзі, це важливо. Не дивлячись на реальні песимістичні прогнози щодо ганебних дій влади з блокування і затягування «регіоналами» київських виборів, є одна хороша новина. Усі мої колеги, побратими і соратники по боротьбі, з якими спілкувався в парламенті протягом дня, а це представники «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу» солідарні в одному: якщо Янукович і його банда таки спробує вчергове «кинути» Киян з виборами мера та Київради, то з 2-го квітня потрібно розпочинати підготовку до масштабних акції громадянської непокори в столиці. Має заговорити вулиця. Ми не віддамо Київ Януковичу! Опозиція ніколи не здасть Київ!


Звичайно, без підтримки людей нам нічого не вдасться зробити. Але я переконаний, що як будемо діяти разом і консолідовано Кияни нас підтримають, обов,язково.


Ми будемо закликати і підіймати людей на боротьбу проти узурпаторів, проти диктатури, до відстоювання своїх конституційних прав і свобод. Вже зараз потрібно готуватися до початку глобального народного наступу на кримінальний окупаційний режим. Наступ, котрий почнеться саме зі столиці! Не можна спокійно споглядати як «донецькі» нищать і грабують наше місто, нехтуючи при цьому інтересами мешканців, котрих вони тримають за ніщо.


Ці невігласи вважають себе повноправними власниками Києва. Але вони помиляються. Вони тут просто окупанти.


Нагадаю, що з червня повноваження Київради є припинені, будь-які їх рішення стануть незаконними. І навіть якщо, за наказом Банкової, «регіонали» приймуть постанову про подовження повноважень нині діючої Київради до 2015-го року - це буде антиконституційним рішенням, що не визнає жодна міжнародна правова інституція, включаючи Венеціанську комісію.В такому разі, опозиція, за підтримки Киян, матиме моральне право діяти адекватно. Кияни самі вирішать питання з призначенням чергових виборів і змусять ВР їх провести. Мабуть давно настав час поставити на місце цих злодюг і показати «хто в хаті господар». А у Києві господарі - ми, Кияни, громада!


Особисто я, вірю у щирий патріотизм та небайдужість Киян.


Київ наш! Київ - опозиційний форпост України! Тому саме з нього повинна розпочатися та народна революція про яку ми так часто говоримо. Результатом нашої спільної боротьби за Київ стане усунення подальше Януковича від влади. Над цим і маємо активно працювати. Слава Киянам! Слава Україні

Зорян ШКІРЯК

ЯНУКОВИЧ ВИКТОР ФЕДОРОВИЧ. ДОСЬЕ

Comments

( 7 comments — Leave a comment )
emiliozk
Mar. 22nd, 2013 04:01 am (UTC)
Здається, не варто чекати кине, чи не кине влада опозицію 2 квітня. Треба готувати маштабну акцію на підтримку вимог киян та опозиції на цей день.
atytarenko
Mar. 22nd, 2013 04:12 am (UTC)
звичайно. Я сподіваюсь, що щось робиться.
emiliozk
Mar. 22nd, 2013 04:39 am (UTC)
Чесно кажучи, з матеріалу Шкиряка випливає, що вони почнуть робити, лише коли їх кинуть. А ситуація така, що варто тиснути прямо зараз. Риги явно розгублені, не знають що їм робити. Відтак, роюлять дурниці на кшалт аюсолютно безглуздої акції проти Власенка. А опозиція виглядає в парламенті надзвичайно сильно. До них здається приєдналися позафрркаційні на чолі з Порохом. З ними голосують навіть 7 членів фракції ПР! Якби 23 опозиціонера були на місці вони б отримали 203 голоси. Це означає, що з КПУ взагалі можна було б утворювати більшисть.
atytarenko
Mar. 22nd, 2013 05:03 am (UTC)
я не маю фактів, але враження таке, що з'явилась сильна організаційна робота. Звичайно, не публічна.
fauconnoire
Mar. 22nd, 2013 09:25 am (UTC)
Киевляне выберут опять кого треба.
Выбравшие Черновецкого интеллектуалы ( дважды) не могут ошибаться)))
emiliozk
Mar. 22nd, 2013 12:42 pm (UTC)
Выбрало Черновецкого меньшинство киевлян, купленных гречкой. Такие люди всегда и везде есть. Убедительное же большинство голосов было разделено между несколькими кандидатами (Кличко, Турчинов, Катеринчук). Победа Черновецкого -это вина политиков постпомаранчевого лагеря, а не киевлян. Кстати киевляне сильно поумнели с того времени, что показали выборы 2012.

Я бы так же посоветовал всем мудрым скептикам из демократического лагеря, перед тем как высказываться поинтересоваться не повторяют ли они то, что говорит по данному поводу не менее мудрый Чечетов.
( 7 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek