?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by yes1111 at Ох, как не хватает нам сейчас Юли - Зорян Шкиряк
Originally posted by uainforg at Ох, как не хватает нам сейчас Юли - Зорян Шкиряк

Ох, як не вистачає нам зараз Юлі... От вона б повела за собою людей. Та і Юра Луценко також.

А тим часом, і Лідер української опозиції Юлія Тимошенко, і Юра Луценко, все ще за ґратами... Не забуваймо про це. І поки що не має жодних надій на їх визволення. Не зважаючи на вимоги міжнародної спільноти, «паханат» не збирається робити ані кроку до вирішення цього питання.

Тому, на мій погляд, ситуація, що склалася в Києві, може суттєво вплинути на цей процес.

Як? Для початку, 2 квітня, під ВР - хоч 20.000 (звичайно, хотілось би 100 000, але я реаліст) киян. Перекрити Грушевського і оточити Раду. Стояти там, поки не призначать вибори в столиці у 2013-му році. При чому, і вибори мера і вибори Киівради, на цьому потрібно стояти жорстко! Ну, а як прийде більше людей, то це буде - супер!

А вже як переможемо у парламенській битві за Киів і призначення виборів відбудеться, то готуватись і збиратися 18- го травня на Майдані, на стотисячний марш і до упора! До усунення Януковича. Я вважаю саме так. Можливо хтось думає інакше))?...

А от чи вдасться це реалізувати? На жаль, я не впевнений, але і надію не втрачаю. І зроблю для цього все, що в моіх силах. Бо твердо знаю, що змінити ситуацію в Україні, усунути режим і визволити Тимошенко з Луценком зможе тільки вулиця. Масові протести, включаючи акції громадянської непокори. Інших варіантів нема. Це єдине чого боїться диктатор! Як таргани бояться світла - так Янукович боїться людей.

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
zinovius
Mar. 28th, 2013 06:45 am (UTC)
С первого дня перехода в оппозицию Юлия Тимошенко ведет активную работу, выступает на митингах, проводимых по всей Украине, встречается с трудовыми коллективами предприятий и общественностью.

Наскільки я пам'ятаю, відкрито в опозицію Тимошенко перейшла, будучи ще на посаді чинного прем'єр-міністра. А закрито була там вічно, вічна опозиціонерка, нє?

( 1 comment — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek