?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Пропал Дом

Арбузов, перший віце-прем’єр-міністр України, 29-30 квітня 2013 року здійснив поїздку до Брюсселя, де він зустрівся з кількома єврокомісарами, іншими європейськими політиками, бізнесменами. Сам Арбузов в інтерв’ю телеканалу «Інтер» 28 квітня зазначав: «Ми їдемо в Європу для того, щоб достойно представити нашу країну… Розповімо про наші досягнення, наші проблеми, а також поділимося своїм досвідом і отримаємо досвід з Європи».
Далі - тут.

Comments

romanus1966
May. 4th, 2013 12:11 pm (UTC)
Поэтому я и уточнил, что не освобождение, а высылка "для лечения" - без помилования.

Если Юля вернется, то на границе будет арестована, это и есть гарантийный полис.

Ну а в Берлине ее политические возможности будут не выше, чем в Качановской колонии... может быть даже и ниже..
atytarenko
May. 4th, 2013 05:24 pm (UTC)
не будет ни какого Шарите, разве что она согласится ему заплатить:
1. Там она получает и к ней получают доступ СМИ, Западные спецслужбы и Западные финансовые следователи. Ей кого-то прикрывать и выгораживать смысла нет, раскажет не все, но достаточно. Ее собственные дела уже много лет как в полном порядке, бояться ей нечего.
2. Она получит доступ к ее деньгам, у опозиции появятся ресурсы.
Он на это не пойдет.
romanus1966
May. 5th, 2013 01:38 pm (UTC)
Поживем - увидим
ashnar_lynx
May. 4th, 2013 10:00 pm (UTC)
в Берлине ее политические возможности будут не выше, чем в Качановской колонии... может быть даже и ниже..

Абсолютна дурня. Її політичні можливості на Заході виростають на порядок, причому автоматично. По-перше, як правильно написав пан Титаренко - до неї отримують доступ ЗМІ. По-друге, зараз не часи Сталіна, і "голоси" слухати не треба - наступного дня після брифінгу Юлі десь в Мюнхені про це будуть знати в найзабитішому селі.

Юля навіть в тюрмі примудряється регулярно видавати інформаційні бомби - в Німеччині вона здійматиме шторми. Тому для Янука життєво важливо, щоб вона і в засланні мовчала. Тому і вимагає, щоб Захід "заткнув їй рота".

А там розуміють, що якщо вони заткнуть рота вже визнаному політв'язню, то автоматично стають гарантами влади Януковича та його поплічниками.
romanus1966
May. 5th, 2013 01:35 pm (UTC)
Юлиными медийные возможности на Западе гроша ломанного не стоят, бо для западных медиа она лишь один из череды беглых туземных царьков, коих по западным столицам пруд пруди. Ну вот Зенон Позняк был в Беларуси величиной, а эмиграция сделала из него политического маргинала. Или Санников, живет в Лондоне - много ли ему помогли медийные возможности? Или ваши, например, Данилишин или Саша Тимошенко - когда их в последний раз слыхали? Ну даст Юля брифинг в Мюнхене, дальше что? Вон на КЗТС в Краматорске за последний год сократили 800 человек, были ли массовые выступления? Нет, не было. Людям под зад коленом дали и тишина, а Вы вот верите, что юлины брифинги в Мюнхене подвинут ситуацию.

Эмиграция это политическая смерть. Пару месяцев еще будет интерес, потом тишина.
ashnar_lynx
May. 5th, 2013 02:07 pm (UTC)
З Данилишина і Саші Тимошенко такі ж політики, як з мене японська школярка, це для початку.

медийные возможности на Западе гроша ломанного не стоят
Я помиляюсь, чи аналогічно говорили про самвидав? Тим не менш, він став наріжним каменем гельсінського руху. А це було в ті часи, коли інформаційна блокада була на порядок міцніша за нинішню.

она лишь один из череды беглых туземных царьков
Ви в цьому упевнені? А я ні. Про "біглих царків" так багато преса не пише, і такі рішення (хай і половинчаті) ЕСПЛ не виносить.

на КЗТС в Краматорске за последний год сократили 800 человек, были ли массовые выступления
Були і більш кричущі варіанти. За Павлюченків був такий офігенно-масовий рух, який навіть називали "реальною безполітичною революцією", а тепер ніхто навіть розклад їх судів не пам'ятає. Оксана Макар. Оксана Циганюк. А криків було - ніби завтра уже всі підуть стріляти, вішати і робити істинноукраїнську революцію.

Вы вот верите, что юлины брифинги в Мюнхене подвинут ситуацию
Вода камінь точить. До того ж, якби юліні брифінги так мало важили, навіщо тоді така сувора медіа-блокада навколо Тимошенко? Спробуйте знайти логічне пояснення.

Эмиграция это политическая смерть
Еміграція та відхід від політики. І Данилишин і Саша Тимошенко не політики. Так само уходили із політики і українські дисиденти-виїзденти. А от Петлюра був навіть в еміграції настільки небезпечний, що йому влаштували атентат.

Пару месяцев еще будет интерес, потом тишина
Я помиляюсь, чи так само говорили про ув'язнення Тимошенко? Типо, досить її посадити - і через пару місяців про неї забудуть. Саме так міркували на початку регіонали. Думали закрити, а там забудеться. Вийшло інакше.

Да, я недорізаний оптиміст. І до речі, не вірю в виїзд Тимошенко за кордон.

Edited at 2013-05-05 02:09 pm (UTC)

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek