?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Гигиенический пост

Забанил пользователя stepom, в следствие дискуссии о письме Стомахина с поздравлениями Тягнибоку и Фарион.
Этот журнал не для слива подростковых эмоций, а для конструктивного обсуждения на хотя бы минимально информированном уровне. Товарищ в упор не отвечает на вопрос о том, что делать, и вместо этого во всем винит русских, включая и нынешнее состояние дел. Не Россию, не КПСС или империю, а именно этнических русских. Если ищешь виноватых в своей ситуации - сначала посмотри в зеркало. Меня от попыток сведения политики к чистоте крови тошнит. Я такие подходы не воспринимаю, считаю вредоносными для Украины и очень полезными для Москвы, и на том стою. Dixi.

Comments

( 10 comments — Leave a comment )
ex_ruda_pan
Jun. 18th, 2013 10:21 pm (UTC)
Это вы ещё долго терпели. Я, как предательница украинского народа, продавшаяся москалям (поскольку живу в России), забанила его, кажется, ещё 2 года назад. Что сделаешь - в любой семье не без урода. И у нас они есть куда же без них.

Кстати, сейчас вспомнила - он меня упрекал в том, что я веду свой блог на русском языке. Я объяснила, что живу в России (за что он меня отдельно заклеймил), и поэтому пишу по-русски. Не убедила. Тогда я пошла к нему в блог и нашла кучу перепостов на русском языке. На мой вопрос - почему он, как контуженный на всю голову украинский националист, к тому же живущий (в отличие от меня, продавшейся кацапам за печеньки) в Украине, не переводит их на мову, начались уже вообще какие-то словоизвержения на грани приличия. Ну, и улетел в бан. ;)
atytarenko
Jun. 18th, 2013 11:06 pm (UTC)
я в его искренность не верю. На самом деле это - антиукраинская пропаганда среди русских и русскоязычных.
stepom_stepom
Jun. 19th, 2013 03:34 am (UTC)
Якщо сабж можна кваліфікувати більшою мірою,як пересмикування, тут у вашому випадку - банальна брехня.

Чому? Тому що, дійсно, хоч і був диалог у деякому контексті, але:

1. Без "предательница украинского народа, продавшаяся москалям"
2. Без "упрекал"
3. Без "живу в России (за что он меня отдельно заклеймил)"
4. Без "начались уже вообще какие-то словоизвержения на грани приличия"
5. У контексті, а не просто так, як можна подумати з вашої тиради.

Та й сам діалог обмежувався кількома реченнями з обох сторін та абсолютно не був "на ножах". Після чого ви мене дійсно забанили. Тихцем. Про це я дізнався набагато пізніше і навіть був здивований.

Я б міг би у вас попросити спростувати вашу брехню і дати посилання на те, що ви написали, але ви цього робити не станете по одній простій причині: ви не станете спрощувати свою банальну брехню.

Та, власне, і автор блогу по цій самій причині не обмежився просто баном, а оформив це у вигляді вільного переказу без прямого посилання. Інакше, може ж не співпасти версія з суттю.
Edited at 2013-06-19 03:59 am (UTC)
atytarenko
Jun. 19th, 2013 06:46 am (UTC)
Забанил. Этот клоун снова заплыл, под новым ником. А он все заряжал.
(no subject) - scaldir - Jun. 19th, 2013 03:01 am (UTC) - Expand
stepom_stepom
Jun. 19th, 2013 03:20 am (UTC)
тут ось у чому справа
Якщо власник журналу просто банить когось, то, звісно, це його приватна справа, у кожного в голові свої таргани. Коли це робиться у вигляді окремого поста з прямим посиланням на дискусію, це дещо інше, але сильно не відрізняється від першого варіанту . Але коли це робиться у вигляді демаршу з вільним переказом "предьідущих серий" з пересмикуванням та елементами банальної брехні, то, це взагалі інше. Цей "тєатр аднаво актьора" погано пахне. Ви ж цей пост написали для читачів, а відсутність прямого посилання дозволяє зманіпулувати ними, повіривши вам на слово.


Я, наприклад, не хочу бути обріханим, а ви, маю надію, не хочете залишитись, грубо кажучи, брехуном, вірно? Тому, як вам було неважко оформити окремий пост, тому і мені було не важко зареєструвати новий екаунт. У ваших же інтересах. Чому у ваших? Пояснюю. Свою позицію у кількох словах. Це стосується класичного вапроса "Что дєлать?"

По суті, все почалося з невинної тези вашого соплємєнніка: "по поводу "считают ли россияне или русские Украину независимой территорией". Считают очень многие, но многие искренне, поверьте, без злобы, не понимают зачем. Вы их готовы за это ненавидеть?"

Моя позиція була і є такою: "А чому б за це кацапів не можна ненавидіти, постає запитання? Просто ненавидіти, без злоби. Як історичних ворогів, які були, є і будуть ворогами."

Власне, навкого цього і точилася вся дискусія. А от саме "Что дєлать?" з цим, кожен повинен вирішувати сам. Чи не "дєлать". Та робіть що хочете! Хоча ви самі ж там підтверджували, що зтикалися з цим відношенням не раз. Поважаєте ви кацапа за це, чи не поважаєте - ваша персональна справа. Але показова.

Я на те ваше питання хотів було відповісти, що ви, як і я, тут просто обмінюємося думками,не більше, не меньше. Але паралельно иникла думка, що ви, можливо, в своєму блозі вбачаєте дуже високу місію, яка не те, що приведе, а ВЖЕ ВЕДЕ до конкретних практичних результатів і саме тут вирішується доля та шлях України, тому цього не написав. Відчуття своєї місії та глобальної важливості для людства - це прекрасно.

Щодо брехні, то, власне, тут і спростовувати нічого не треба. "Дежурная" фраза "во всем винит русских" є стандартним закидоном кацапів. Коли мова йде про конкретні речі, а не про вину москалів в цілому. Ще цікавіше далі "Не Россию, не КПСС или империю"... Подивіться статистику, 80%РФ - "русские". Це ж стосується і КПСС і Імперії. Хоча я можу вам повірити, що більшістю РІ були "неруссские" на підставі вашої поради звернутися до генеалогії Романових. Певно, на підставі неї можна стверджувати, що Російська Імперія була переважно німецькою по національному складу, а не "русской"

Такі справи. Ага, з приводу "искренности" и "врєда для Украиньі".
Шановний atytarenko. Я вам вже колись відповідав, коли ви мені кілька разів закидали працю на ФСБ (а потім елегатно зізналися, мол доказів у вас нема), що я, хоч і вважаю кацапів історичними ворогами українців у минулому теперішньому та майбутньому, але ідеї сепаратизму не пропагандую. Водночас як ВИ на моїй памяті (а читав я ваш блог нерегулярно та епізодично) 3 (три) рази робили прямі заяви у коментах, що, мол, по нормальному непогано було б, якби Донбас вже йшов куди захоче.
Вибачайте, але тут треба або, як то кажуть, або труси, або хрестик. Або просто не потрібно комусь "копати яму"
atytarenko
Jun. 19th, 2013 06:34 am (UTC)
Re: тут ось у чому справа
Бан.
emiliozk
Jun. 19th, 2013 11:34 am (UTC)
Re: тут ось у чому справа
Шановний колего. Вас забанили за ксенофобський зміст ваших дописів. Уточнення тонкіх нюансів ваших формулювань, а також, міркування про доречність ксенофобського світогляду ніяк не впливають на відчуття тих, хто вважає, що ксенофобія знаходиться по іншій бік певного гігієнічного кордону.
poyeliku
Jun. 19th, 2013 10:33 am (UTC)
Разумно поступили,только долго церемонились,поясняя и растолковывая разумное и принятое в приличном обществе, как нормальному человеку. Все замашки тролля - единожды пересекшись с кем то в споре,он не оставляет человека довольно долго,держа приличное время того в поле зрения. У меня после спора здесь же у вас в журнале топтался в статистике где-то ещё с месяц,да вот вцепиться видно не нашёл во что. Но отпечатки его лап остались дурно пахнущие и до сих пор. А то что тут же сотворил новый аккаунт тому и веское доказательство.
Не надо нам ни российских или ещё каких то заокеанских врагов с такими патриотами - вредят стране куда успешнее тех иллюзорных.На тех полях почему то с таким настырным пылом они не топчутся.
gloria_ma
Jun. 19th, 2013 12:43 pm (UTC)
хм, публікуючи лист Стомахіна не дуже послідовно декларувати бан за менш агресивну позицію ніж у Стомахіна, Степом.

що ж так вас нудить вибірково?:)
( 10 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek