?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Загалом Партія Регіонів і особисто Гарант роблять все від них залежне, щоб бажання розвішувати по стовпах було непоборним, а ось це цілком відповідало потаємним сподіванням українського народу. Тим, мабуть, і скінчиться.
Після чого, цілком можливо, в кращих традиціях нашої історії почнуть мочити всіх підряд абсолютно неправовими методами, і переможці перетворяться на таких же точно упирів, тільки іншого кольору. При чому зажадають люстрації, і народ під крики "Слава!" і "Ганьба!" це все підтримає. У процесі люстрації винищать залишки професіоналів, особистих ворогів і тих, хто не відкотив як треба. Інакше в країні при нинішньому рівні корупції просто бути не може, це не Сінгапур і не Грузія з 4 мільйонами населення, де всі всіх знають.
Насправді в Україні потрібна не люстрація. В Україні потрібно відновлення законності. Далі все піде само собою, при чому цілком законно і цивілізовано. Головне, що буде працювати система держави, а не черговий Ющенко буде карати і милувати. При чому милувати за особливу плату, як то вже було.
При працюючій судовій системі результат буде цілком задовільний. Всі ті, кого збираються люструвати і кому збираються мститися, вже напрацювали на довгий список статей Кримінального Кодексу, і знаходяться на волі виключно тому, що закон не працює. Як тільки система почне працювати, у в'язницях розпочнеться ротація: невинних - на свободу, Вінних в корупції, насильстві і вбивствах - на їх місце. Тому, до речі, за нинішніх закон працювати і не буде. Не можна їм це допустити.
Питання - як це зробити. На мою скромну думку, два перші кроки нової влади мають бути:
1. Виборність суддів. Це не означає, що тьотя Феня з Привозу зможе балотуватися в судді. Кандидат повинен мати відповідну кваліфікацію, при чому покарання за корупцію має бути дуже жорстким. Але обов'язкова виборність, і подивимося, за кого проголосують - за Кірєєва чи за Замковенко (для прикладу).
2. Повна зміна складу Вищої Ради Юстиції. Це в ручному режимі провести можна, люди всі відомі. ВРЮ затверджує суддів.
Це не дуже важко, і це може запустити процес самоочищення системи.</span></span>
Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Tags:

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek