?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by yes1111 at На Майдані "Беркут" громить намети і б'є людей. Є постраждалі (ФОТО)


О 23.30 почався штурм наметового містечка і активістів, які залишились біля нього. За різними оцінками, разом з журналістами їх кількість складала кілька сотень осіб.

За повідомленнями громадських активістів та журналістів з місця подій, "Беркутівці" оточили гурт  протестуючих і почали тіснити їх у бік дороги. Паралельно громили намети та витягували з натовпу по одному людей. Останніх доправляли до автозаків."Зачистку" проводять дуже жорстоко, - повідовляють журналісти з місця подій. Є постраждалі, - їх просто затоптували спецпризначенці після того, як вони опинялись на підлозі."Сильно пошарпали дівчат, які охороняли намети", - повідомляє активістка Тамара Шевчук.

Як повідомлялось, пізно увечері представники "Благоустрою" намагались вручити протестуючим припис на демонтаж наметів. Але оскільки спортивні намети нічим не кріпляться, люди відмовились їх прибирати чи віддавати, мотивуючи це тим, що це просто особисте майно, яке знаходиться разом з протестуючими на площі.На нічний протест залишились учасники ходи, а також кияни та небайдужі, які прибули на прохання протестуючих, що очікували штурму. Там же знаходяться матері, чиї діти постраждали від жорстокості міліції, а також київська вчителька Ніна Москаленко, яку рейдери за підтримки силових структур виселяють з власного будинку на елітних печерських землях.З місця подій тим часом повідомляють про прибуття "швидкої допомоги".
Фото: ЛігаБізнесІнформ, Вконтакте, Facebook, Наталія Тарасовська
Джерело: INTV

Comments

( 3 comments — Leave a comment )
livejournal
Jul. 19th, 2013 01:44 am (UTC)
На Майдані "Беркут" громить намети і б'є людей. Є
User idan11 referenced to your post from На Майдані "Беркут" громить намети і б'є людей. Є постраждалі (ФОТО) saying: [...] ал взят у в На Майдані "Беркут" громить намети і б'є людей. Є постраждалі (ФОТО) [...]
Эдик Коломойцев
Jul. 20th, 2013 06:16 am (UTC)
из искры ...
жаль, что у нас нет опозиции
никто не хочет менять систему, хотят заменить хозяина межгорья.
но она полностью прогнила. на таком фундаменте Украина в скорости рассыпится
atytarenko
Jul. 20th, 2013 06:25 am (UTC)
Re: из искры ...
есть такой риск
( 3 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek