?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вячеслав Ільченко (https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/353417801459550)
В попередньому крео я зробив твердження про те, що Янукович уже фактично займається експортом корупції в ЕС та формуванням своїх лоббістських груп. Можливо, у мене нема строгих доказів цьому, але підстави так вважати точно є. Давайте розглянемо учорашній лист євродепутатів, які просили Фюле "не акцентувати увагу на Тимошенко", причому майже в тих же самих виразах, що і Ющенко нещодавно. Ось цей лист:

http://izvestia.kiev.ua/ru/article/29116

Давайте перевіримо його підписантів. Тут всього сім чоловік, все буде достатньо просто. І почнемо із ініціатора листа, Евальда Стадлера. Він належить до новачків в європарламенті, мандат отримав тільки в 2011 році, і раніше в міжнародних справах не помічений.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ewald_Stadler

Більше того, він представляє собою невеличку австрійську партію "Альянс за майбутнє Австрії" (Bündnis Zukunft Österreich), яка до того ж декларує євроскептичні погляди. Зокрема, в її ідеології містяться твердження про вихід з єврозони, а також вона різко проти подальшого розширення ЕС. Дивно, що Фюле просять пом'якшити умови до вступу люди, які у себе вдома виїхали на прямо протилежній риториці про недопущення в ЕС тієї ж Туреччини.
http://en.wikipedia.org/wiki/Alliance_for_the_Future_of_Austria#Foreign_policy

Далі ще цікавіше. Беремо іншого підписанта. Корнеліу Вадим Тудор. Він не просто євродепутат від Румунії, він - бувший одописець самого Ніколає Чаушеску (я не жартую, навіть вірші писав про нього). Також він колишній лідер партії "Велика Румунія" (виключили з партії цього року, бо виявився таким ультранациком, що свої уже не витримали), яка мало того що ностальгує по старим добрим часам, так ще й відкрито виставляє територіальні претензії всім сусідам, в тому числі й Україні. Та й сам Тудор неодноразово заявляв, що треба відновити Романіа Маре, повернути Буковину та Бесарабію, і ваще румунська нація понад усе (саме в фашистському сенсі цього виразу).
http://en.wikipedia.org/wiki/Corneliu_Vadim_Tudor

Далі ще більше. Адріан Северін, ще один румунський дєятєль. На відміну від ідейного фашиста Тудора, цей - просто банальний лоббіст і хабарник. В 2011 році проти нього відкрили кримінальну справу, в якій він разом з двома іншими євродепутатами звинувачувався в подачі лоббістського закона. Причому достоту в стилі наших народних обранців, він заявляв, що "не зробив нічого протизаконного". Тим не менш, його членство в єврофракції було призупинено.
http://en.wikipedia.org/wiki/Adrian_Severin

Чи не єдиною по суті чистою перлиною в списку підписантів є Антігона Пападопуло, євродепутат від Кіпра. Судячи з її послужного списку, вона й правда може bona fide вважати, що з Україною треба пом'якше. Однак Кіпр - це стародавня вотчина наших олігархів, де лежать їх гроші і статки. Я не хочу ображати пані Антігону, бо із всього цього списку вона єдина викликає у мене повагу, але чи не захищає вона свій рідний острів від міграції українського капіталу, "ображеного" непідписанням угоди, а це може спричинити ще одну фінансову кризу...
http://en.wikipedia.org/wiki/Antigoni_Papadopoulou

Так от, цікаво, що ж могло об'єднати австрійського євроскептика, румунського фашиста, румунського лоббіста та кіпріотську письменницю. Тільки одне - класична лоббістська група, зібрана із членів невеличких партій та зацікавлених або матеріально, або політично. Поскільки жоден із цих європарламентарів не цікавився раніше Україною, йдеться про цілеспрямоване створення власного лоббі, причому не українського (як свідчить наявність Тудора з його претензіями), а саме особистого лоббі Януковича.

Ви серйозно думаєте, що на цьому все і скінчиться? Дзуськи. Диктатор, який вийшов на міжнародне поле, уже не зупиниться, поки не забезпечить собі постійну групу підтримки. От буде ржачно, коли в европарламенті складеться окрема мікрофракція з підтримки диктатури Януковича "for the Greater Good".

Comments

( 9 comments — Leave a comment )
alex_barbarossa
Sep. 13th, 2013 02:49 pm (UTC)
от вона, українська експансія в Європу!
atytarenko
Sep. 13th, 2013 05:37 pm (UTC)
Так, єдиний експортний продукт України на рівні краще світових зразків - це корупція. Нажаль.
deddon
Sep. 13th, 2013 08:22 pm (UTC)
20.04.2011 у своєму блозі я розмістив статтю
«Achtung! Они идут к вам»
http://deddon.livejournal.com/42143.html
Ось висновок з неї:
«Для чего написана данная статья? Какова её цель? Это попытка донести до общественности Германии, до депутатов Европарламента, что шутить с «левыми» миллионерами и их партиями нельзя. Это ребята, которым по русской пословице дай палец – они и руку откусят. Ситуация в Украине должна быть тщательно изучена, не полагаясь на выводы сомнительных экспертов. И Германия должна принять меры к защите своих ценностей, потому что наследники советов придут и к Вам».
Також було прохання:
«Если кто-то пожелает перевести статью на немецкий язык и разместить её в немецких СМИ, автор будет весьма и весьма благодарен»,
на яке, на жаль, ніхто не відгукнувся.
Буду дуже вдячен, якщо хтось взмозі цей коментар роНмістити в блозі Ільченка, бо я не маю сторінки у Facebook.
atytarenko
Sep. 13th, 2013 08:56 pm (UTC)
зробив, і ще у однієї панянки, що живе у Німеччині. Шкода, що пропустив.
deddon
Sep. 13th, 2013 10:37 pm (UTC)
Дякую.
oleg_mariupol11
Sep. 13th, 2013 08:57 pm (UTC)
Я не думаю, что немцы не понимают с кем имеют дело. Вы видели, как они контролируют поляков? Это при том, что в Польше уровень коррупции не соизмеримо меньше.
atytarenko
Sep. 13th, 2013 09:18 pm (UTC)
немцы 100% понимают
nikitanik
Sep. 13th, 2013 09:06 pm (UTC)
известия-киев заблоковано. Невже цей злочинний лист ніде більше не можна прочитати!? що за секретний лист7
( 9 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek