?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Хотілося б звернути увагу на наступне:
1. Хочете ви цього чи ні, Юля Тимошенко в усьому світі сприймається, як символ опору режиму Януковича. Тому портрет Юлі на йолці однозначно слугує справі Майдану.
2. На даному етапі будь-які напади на Юлю однозначно сприймаються, як зрада. Зрадників не люблять, і головне з точки зору політики - зі зрадниками ніхто не хоче мати справу. Їм не вірять, вони - ненадійні політичні партнери. Доречі, опозиційній трійці дуже шкодить в очах Заходу, що вони недостатньо акцентують вимогу звільнення Тимошенко. З тих самих причин.
3. Без політичної підтримки Заходу Майдан не проіснує і доби.
4. Західні політики в принципі не вірять у можливість досягнення будь-якого результату без політичного лідерства, і без участі політичних партій. І правильно роблять, так воно і є. Урок того, що буває без політичних партій Клюєв вже надав 30го листопада.
5. Саме представники політичних партій врятували Майдан 11го грудня і самовіддано тягнуть на собі дуже багато речей. Майте совість.

Все це чудово розуміють в протилежному таборі, і саме з протилежного табору підбурюють корисних ідіотів на кампанію проти юліного портрету. Треба розуміти дуже чітко, що зняття цього портрету буде кінцем Майдану. Саме навколо цього і точиться реальна боротьба. Тому: кому портрет муляє очі - йдіть на Антимайдан і не заважайте. Це чесніше, і там ще і грошей дадуть. Треба вже доросліташи.

Так і тільки так.

Comments

emiliozk
Dec. 19th, 2013 03:05 am (UTC)
Мне кажется, что еще имеет место такое явление, как смена революционных поколений. Пришло новое поколение революционных студентов и оно ниспровергает революционные иконы вчерашнего дня. Ну а кукловоды умело манипулируют этой тенденцией.

Я, откровенно говоря, никакого пиетета к студенческим движениям не испытываю. Мне, все же, пришлось быть современникам и китайских хунвейбинов и французских сталинистов и маоистов 1968 года. Видел я коммунистические студенческие протесты в Канаде, анти-европейские (против Болонской Системы) в Испании. В общем, увидев революционного студента, давлю в себе желание сказать: " Ану марш на пары или в лабораторию!". :) Я стараюсь это свое занудство держать при себе. Но не всегда получается. :)
atytarenko
Dec. 19th, 2013 04:13 am (UTC)
Ага. Но нельзя же быть такими тупыми!

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek