?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Хотілося б звернути увагу на наступне:
1. Хочете ви цього чи ні, Юля Тимошенко в усьому світі сприймається, як символ опору режиму Януковича. Тому портрет Юлі на йолці однозначно слугує справі Майдану.
2. На даному етапі будь-які напади на Юлю однозначно сприймаються, як зрада. Зрадників не люблять, і головне з точки зору політики - зі зрадниками ніхто не хоче мати справу. Їм не вірять, вони - ненадійні політичні партнери. Доречі, опозиційній трійці дуже шкодить в очах Заходу, що вони недостатньо акцентують вимогу звільнення Тимошенко. З тих самих причин.
3. Без політичної підтримки Заходу Майдан не проіснує і доби.
4. Західні політики в принципі не вірять у можливість досягнення будь-якого результату без політичного лідерства, і без участі політичних партій. І правильно роблять, так воно і є. Урок того, що буває без політичних партій Клюєв вже надав 30го листопада.
5. Саме представники політичних партій врятували Майдан 11го грудня і самовіддано тягнуть на собі дуже багато речей. Майте совість.

Все це чудово розуміють в протилежному таборі, і саме з протилежного табору підбурюють корисних ідіотів на кампанію проти юліного портрету. Треба розуміти дуже чітко, що зняття цього портрету буде кінцем Майдану. Саме навколо цього і точиться реальна боротьба. Тому: кому портрет муляє очі - йдіть на Антимайдан і не заважайте. Це чесніше, і там ще і грошей дадуть. Треба вже доросліташи.

Так і тільки так.

Comments

gloria_ma
Dec. 19th, 2013 11:28 am (UTC)
Re: погоджуюсь із Вами
не все так просто.
Суспільство бажає зміни системи, неясно уявляючи, що весь нинішній політикум - внесли свій вклад в той апокаліпсис, що є зараз. Тому і Юля в трьох штуках на Майдані - це перебор.
І, власне, я не розумію, що заважає зняти хоча б один патрєт Юлі, враховуючи що таки да - не заради БЮТу чи заради Юлі всі повиходили на Майдан.
Зі сторони Батьківщини це просто некоректно і не треба спекулювати на тому, що от Захід-підтримка і т.д.
Є симбіоз - і політики не варті і гроша без підтримки великих мас народу, а народу потрібні політики, щоб добитися хоч чогось.
Так що взаємні поступки вітаються.
emiliozk
Dec. 19th, 2013 05:57 pm (UTC)
Одне уточнення
Система, яка створена (або створюється) Януковичем, а саме, автократія, засадничо відрізняється від такої- сякої, але, все ж, електоральної демократії з майже європейськими виборами, з повним набором громадянських свобод, розділенням влад етс., що існували за часів помаранчових. Тоді Укараїна навіть увійшла у спиок вільних країн, з якого вибула за Януковича. Головний пафос протестів спрямований саме проти автократії, до побудови якої Тимошенко жодного стосунку не мала. Навпаки, до виборів 2012 вона та Батькивщина-БЮТ були фактично єдиною впливовою силою, яка, нехай не дуже ефективно, але таки протидіяла побудові автократії.

Щодо відчуття міри, якого часто бракує прихільникам Тимошенко, то тут з вами погоджуюсь.

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek