?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Хотілося б звернути увагу на наступне:
1. Хочете ви цього чи ні, Юля Тимошенко в усьому світі сприймається, як символ опору режиму Януковича. Тому портрет Юлі на йолці однозначно слугує справі Майдану.
2. На даному етапі будь-які напади на Юлю однозначно сприймаються, як зрада. Зрадників не люблять, і головне з точки зору політики - зі зрадниками ніхто не хоче мати справу. Їм не вірять, вони - ненадійні політичні партнери. Доречі, опозиційній трійці дуже шкодить в очах Заходу, що вони недостатньо акцентують вимогу звільнення Тимошенко. З тих самих причин.
3. Без політичної підтримки Заходу Майдан не проіснує і доби.
4. Західні політики в принципі не вірять у можливість досягнення будь-якого результату без політичного лідерства, і без участі політичних партій. І правильно роблять, так воно і є. Урок того, що буває без політичних партій Клюєв вже надав 30го листопада.
5. Саме представники політичних партій врятували Майдан 11го грудня і самовіддано тягнуть на собі дуже багато речей. Майте совість.

Все це чудово розуміють в протилежному таборі, і саме з протилежного табору підбурюють корисних ідіотів на кампанію проти юліного портрету. Треба розуміти дуже чітко, що зняття цього портрету буде кінцем Майдану. Саме навколо цього і точиться реальна боротьба. Тому: кому портрет муляє очі - йдіть на Антимайдан і не заважайте. Це чесніше, і там ще і грошей дадуть. Треба вже доросліташи.

Так і тільки так.

Comments

emiliozk
Dec. 19th, 2013 02:05 pm (UTC)
Это уже вопросы к Януковичу. Правитель, садящий своего главного оппонента в тюрьму, дарит ему венок мученика и место на всех елках.
(Deleted comment)
emiliozk
Dec. 19th, 2013 03:04 pm (UTC)
Я высказал лишь общий тезис и высказал его исключительно от своего имени. Такое наблюдение у меня есть, что репрессии против политических противников дарят им ореол гонимых за правду. во все времена и при всех властях. Что до актива и пассива оппозиции (я тут не причем, я частное лицо) , то вы пойдите на сайт ЦВК и посмотрите сколько людей за оппозицию проголосовало на последних выборах, и сколько людей проголосовало за Тимошенко на последних выборах, куда ее допустили.
(Deleted comment)
emiliozk
Dec. 19th, 2013 03:35 pm (UTC)
Ну и что?! Тогда, вообще, была определенная общественная депрессия. По любому поводу выходили мало. А тут вдруг сейчас произошел взрыв активности.
(Deleted comment)
emiliozk
Dec. 19th, 2013 03:58 pm (UTC)
Вы думаете, что почему-то избирательно взорвались только противники Тимошенко?
(Deleted comment)
emiliozk
Dec. 19th, 2013 04:07 pm (UTC)
Всякий публичный политик имеет симпатиков, антипатиков и безразличных. У Тимошенко просто амплитуда большая.

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek