?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by gloria_ma at Підтвердилась активна діяльність в Києві російського спецназу


Підрозділ, що використовується для захоплення та ліквідації активістів Майдану розкішно розквартирувався на колишній базі хокеїстів клубу «Сокіл»


За інформацією джерела в МВС, є всі підстави говорити про те, що підрозділ спеціальних сил Росії в кількості 40 чоловік таємно знаходиться на території України з 20 січня 2014 року і дислокується по вул. Гамарника 54-б, санаторій «Пуща Водиця» (колишня база хокейного клубу «Сокіл»).

Наразі доступ до цього санаторію суворо обмежений, а працівники МВС, які працюють з російським підрозділом, кількісно обмежені (склад працівників не змінюється).

Його бійці одягнені у однострої українського «Беркуту», а також мають цивільний одяг. Пересування по місту Києву, з метою виконання спеціальних завдань, здійснюється на міліцейських та оперативних автомобілях.

З оперативних даних відомо, що цей підрозділ використовується для спеціальних операцій в Києві та інших регіонах України та задіяний для захоплення та ліквідації активних членів Майдану. Слід зазначити, що навіть співробітники Донецького та Сімферопольського «Беркуту» наголошують на особливій жорстокості цих підрозділів по відношенню до українців.http://uainfo.org/yandex/270156-pdtverdilas-aktivna-dyalnst-v-kiyev-rosyskogo-specnazu.html

-----------------
Глава МИД России Сергей Лавров: "Российская сторона не посылала своих представителей раздавать печенье бесчинствующим демонстрантам", - напомнил Лавров.

Не знаю наскільки інформація перевірена. Є такі речі зараз, що тільки залишковою інфою пробиваються на поверхню інформаційного потоку. Але свідчення Ігоря Луценка і Дмитра Булатова - викрадених, катованих і виживших про "російський акцент" служать ще одним дотичним доказом, що це правда.

І як же класно це виглядає порівняно з обуренням Лаврова "пєчєньками".
Наскільки ж влада в Роісі морально здеградована, що обурюється тим, що людей пригощали якоюсь їжею.

І ще це чимось нагадує незабвєнную нашу Люсю Янукович, її епічне відео 2004 року про наколоті апельсини.
Може в уяві путінської Росії печенькі, певно, теж наколоті?
Хоча, в будь-якому разі, це робота для психіатрів.

І російські найманці. Чи найманці чи "камандіровочньіє". Схиляюсь більше до останнього. І аналогії у мене з часами Холодної війни, де СРСР засилав в країну "народної демократії" своїх "радників", що зараз отримують ветеранські пенсії як учасники бойових дій у В'єтнамі, Алжирі і т.д. і т.п.
Гебістська мерзота снить про імперію.
Не забуваймо про цю небезпеку.

p.s. інтернет-тітушки, банхаммер приготований.

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek