?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

До ОБСЄ виникає багато питань, при чому кожного дня все більше. Вони ніколи не там де треба моніторити. Гірше того, у людей в Донбасі виникає враження що ОБСЄ співробітничає з сепаратистами. У цієї організації вже є певна історія проросійської позиції, згадаємо звіт Тельявіні по Грузії, історію конфліктів на Балканах, тощо.
Оплата інспекторів має бути чималою. В попередньому житті майже 25 років тому у мене в управлінні були прикомандировані радники від ЄС. В ті часи їм Брюсель платив 250дол на годину. Я, як начальник управління в уряді, мав еквівалент 40дол на місяць, в купонах. Я думаю що експерти ОБСЄ в зоні конфлікту мають не менше ніж експерти ЄС в Києві 25 років тому. Тобто чим довше буде інспекція, тим довше експерти матимуть свій чималий зиск, бо 250 на годину все ще хороші гроші. Між тим рішення про інспекції приймається в ОБСЄ консенсусом. Україна в голосуванні участі не бере, як сторона конфлікту. А от Росія бере, бо стороною конфлікту офіційно не є. Тобто якщо інспектори не будуть політкоректні щодо Росії, Росія продовження місії не підтримає, і виплати припиняться. От і все. Це не якийсь хитрий план; просто процедура була придумана для порядних людей, а таких вже майже нема.
Доречі, Росія щойно виділила 48 "Тигрів" з водіями місії ОБСЄ у Донбасі, і добровільно виділила 600.000 Євро для цієї місії. Де водії мають першу зарплату можна лише здогадуватись.
Йдеться і про поширення роботи місії на всю теріторію України. Мабуть СБУ вже достатньо розчистило в Україні щоб на північному сході почали відчувати недостатність інформації.

Comments

emiliozk
Nov. 8th, 2014 11:32 pm (UTC)
Ну ты и буржуй! У меня в те годы зарплата была 5 долларов в месяц. ::)

Недавно общался с одним свои старым товарищем из Москвы. Он не функционер, но, будучи научным светилом, вращается в "кругах". Сам он железно поддерживает Путина, но из умеренных. Например проект большой Новороссии считает вздором ("Говорю им, вы ж не можете аэропорт и Мариуполь взять. О чем тогда речь? Чего вы на Путина бочку катите"- его прямая речь о дискуссии с московскими ястребами, обвиняющими Путина в предательстве Новороссии). Признает, что Боинг сбили "ополченцы", но использует именно это термин. "Карамнаш",конечно, так как референдум. "Докажи- говорит- что на Донбассе есть российские войска". В общем, мировоззрение понятно.

Так вот, он выражал бурную радость по поводу мониторинга ОБСЕ. Я даже удивился. Из чего я понял, что ничего хорошего от этого ждать не придется. И даже в полемическом задоре, наугад ответил, что эти миссии у вас (России) на зарплате.
atytarenko
Nov. 9th, 2014 02:41 am (UTC)
...но зато ты не работал в правительстве. А в остальном таки да.

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek