atytarenko (atytarenko) wrote,
atytarenko
atytarenko

Про выдбір варягів

От що панове я вам скажу: процес відбору та прийому на роботу керівника середньої ланки у невеликій компанії на Заході триває від кількох тижнів до кількох місяців. На посаду керівника може легко взяти до року. Тобто щоб мати претендента у листопаді треба процес починати у вересні. Нічого такого не було, я це знаю.
Отже, відбулась проста штука: в АП намалювали список що їм до вподоби, а потім домовились у київських офісах рекрутерів, що воно піде від них. І що рекрутерам заплатять. За грошима пішли у фонд Сороса (Відродження). Де їх і послали. Бо Сорос таких штук не любить, а до Яценюка ставиться досить приязно. Це не лише чисто москальське шахрайство, а і порушення Конституції, бо люди на виборах голосували за партію, що візьме на себе відповідальність, а не за партію, що настільки безпорадна що навіть не може призначити уряд.
Так, я розумію що ані Москві, ані АП жорстко про-Західний Яценюк не потрібен, і вони готові на все аби його зробити недієздатним. Але ж треба якийсь здоровий глузд мати, часи ігор пройшли і в країні війна. І не треба брати людей за ідіотів. Вже один такий був, довелось йому переїжджати до Ростова, під охорону казачків Козіцина.
Tags: fuckers, ukraine
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments