?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

...витратив майже годину свого життя і прослухав усе. Протягом прес-конференції Трамп неодноразово критикував Путіна, переважно в контексті того, що Обама допустив зневажливе ставлення до США з боку такої людини, а це - ганьба. Стосовно Криму (1:20:21 в цьому файлі: https://www.youtube.com/watch?v=HGHWou0h1kk&spfreload=10 , власне прес-конференція починається десь з 33-ї хвилини) на запитання щодо визнання Криму російською територією він побіжно сказав (у коректному перекладі) "Ми вивчимо це". Тобто остаточної відповіді немає. Хотілося б іншого, але зважаючи на на проголошені плани повної ревізії системи міжнародних угод США цього годі чекати. Я особисто думаю що пом'якшення американської політики щодо Росії, включно з конфліктом у Донбасі, не буде. Це не в інтересах США. Більше того, поки що чітко проглядається намір поставити Путіна на місце.
При цьому треба розуміти, що поки Трамп вибори виграє. Останнє (за середу) опитування дає 47:40 на його користь. З'їзд Демократичної партії був провальним. Декілька делегацій, включно з Каліфорнією, просто вийшли з залу перед промовою Біла Клінтона.
Тобто: ми маємо вірогідного майбутнього Президента США, який не має остаточної політики щодо Криму, але має намір її розглянути. За таких умов найгірше, що можна зробити для України - це влаштувати полювання на Трампа. Не треба дратувати можливого майбутнього Президента США. Те саме стосується і полювання на Ґіларі. Я закликаю утриматись від того, щоб брати будь-який бік принаймні доти, доки позиції не будуть остаточно визначені. А краще взагалі не лізти у справу в якій нічого не розумієш.
Це все досить складні питання, доречі. Наприклад, брати Ґіларі вели бізнес з другом Лужкова Асланом Абашидзе, а Трамп - з Саакашвілі. І з Путіним не все просто - згадаймо раптове звільнення адмірала Кравчука або недавній обшук у Бєльямінова. Це взагалі для "гурманів" штучка.
Треба також зважити на те, що переважна більшість українських ніби прозахідних політиків так чи інакше пов'язані з американськими Демократами. Наприклад Гапко, Сергій Лєщенко, та й інші навіть брали гроші у Демократичних інституцій. MSNBC, Politico і HufPost також ліві і такі чесні як всі ліві або комуністи. Між тим ситуація Демократів і глобалістів зараз така, що вони просто змусять цих людей нападати на Трампа, та вони й самі будуть охочі - бо з приходои Трампа струмочок всохне. Немиря, доречі, також був на з'їзді у Демократів, хоча це зовсім інша історія.
Тобто: якщо не ототожнювати Сергія Лєщенко з Україною, то треба мовчечки чистити кулемета, бо до інагурації ще майже пів року, а Росія зараз небезпечна як ніколи.
І щодо Манафорта. Він був радником не лише у Януковича, Мабуту, Савімбі і Маркоса, а і у Джеральда Форда, Рональда Рейгана, обох Бушів, Боба Доула і Джона Макейна. Тобто це - консервативний політичний найманець, який представляє себе, а не якихось політиків. Принаймні він може знайти Київ і Донецьк на карті, а це вже чимало. Не так все погано як на те скидається.

Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 22 comments — Leave a comment )
shtunda
Jul. 28th, 2016 12:49 am (UTC)
Не хватить Пороху ресурсу ув лалала Манафарта перекупити...
А той жеж, і - Москву на карті знає.
І - не на карті тільки...
Тому, cкористуюсь цього разу своїм конституційним правом послати ув ліс обох.

Edited at 2016-07-28 12:50 am (UTC)
atytarenko
Jul. 28th, 2016 01:34 am (UTC)
я не думаю що ла-ла-ла має Монафорта в кишені.
shtunda
Jul. 28th, 2016 01:43 am (UTC)
Може і не ув кишені, але доріженька - натоптана.
Не самостійно жеж Янек на нього вийшов.
Вуха кума лалала, старіка Марченка - як мінімум...
atytarenko
Jul. 29th, 2016 02:26 am (UTC)
це просто. Його привів Ахметов, у якого бізнес в Вест Вырджинії, а тоді ще й була фундація (вже не пам'ятаю назву) де Наглядова Рада включала дуже поважних людей. Там колишня прем'єрка Канади була оним з членів.
shtunda
Jul. 29th, 2016 06:21 pm (UTC)
Так і Ахмєтка жеж, усього-навсього - один із смотрящих Москви за Ненькою, нє?
idan11
Jul. 29th, 2016 11:27 pm (UTC)
Фонд «Ефективне управління» — благодійний фонд, створений у 2007 році з ініціативи Ріната Ахметова. Наприкінці 2013 року фінансування фонду було призупинено[1], 1 січня 2014 співробітники Фонду звільнені.

atytarenko
Jul. 30th, 2016 08:20 am (UTC)
Манафорт у Януковича був раніше
ayudug
Jul. 28th, 2016 01:53 am (UTC)
Цэ Трампу дуже хочэться щоб у жовтни викиликс скрыньку Гилари опубликовалы.
qvb
Jul. 28th, 2016 01:58 am (UTC)
+100

В последнее время я вижу немало украинских патриотов нападающих на Трампа, на основе явно исскуственно созданных "информационных поводов" раскручиваемых левацкой прессой в США (которая на 90% аффилирована с демпартией).

Но ИМХО Трамп россию пока что вообще не поддерживает, и будет верхом глупости создавать у него негативное впечатление от Украины и украинских патриотов (что мол они все поголовно за Хиллари).

Я уже не говорю о том что не-американцам агитировать за кандидата в американских выборах - это не есть гут.
hannaukr
Jul. 28th, 2016 03:43 am (UTC)
Мнение моих американских коллег в отношении Трампа разделились. Одни считают, что Трамп будет проводить достаточно последовательную политику в отношении России и лично Пу и не идти на ослабление санкций. Наоборот, он, в силу своего характера, может стать более жестким.
Было и такое мнение (от республиканца, кстати), что Трампа уберут физически. И важно кто будет вице-президентом.
atytarenko
Jul. 29th, 2016 02:28 am (UTC)
я этого тоже боюсь. У Демократов оно уже превращаеися в какой-то фарс. Вице там годится.
livejournal
Jul. 28th, 2016 10:24 am (UTC)
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ТРАМПА У ФЛОРИДІ У СЕРЕДУ
User nazlo_vsemu referenced to your post from ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ТРАМПА У ФЛОРИДІ У СЕРЕДУ saying: [...] Оригинал взят у в ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ТРАМПА У ФЛОРИДІ У СЕРЕДУ [...]
trim_c
Jul. 28th, 2016 11:37 am (UTC)
Не так все погано як на те скидається.
Безумовна істина
Все не так погано, як здається, бо все насправді набагато гірше.
Виключно моє особисте враження
asa1973
Jul. 28th, 2016 11:32 pm (UTC)
Четырежды банкрот, врущий на каждом шагу, то встречался с хуйлом и нашел с ним много общего, то уже нет...лучший выбор для Украины? Имхо это как-то ...наивно

Исторически имхо республиканцы "лучше" относились к СССР/рф, хотя бы по принципу каждый в своей песочнице делает что хочет. И Украину они, особенно дамп, сменяют на Сирию/.... аж бегом
Плюс любовь к доходам от нефти тоже общая

Пс. И в данном случае хорошо что popular vote НЕ выбирает президента в США, а голоса электорального колледжа пока в пользу киллари. Ей надо взять еще 4 штата а дампу 10

Так что опросы такое дело, не они выборы выигрывают

Edited at 2016-07-28 11:36 pm (UTC)
atytarenko
Jul. 29th, 2016 02:32 am (UTC)
Вам нужно изучать историю, а то просто читать неудобно. Всё совсем не так было. И с Путиным он никогда нигде ни как не пересекался.
asa1973
Jul. 29th, 2016 01:48 pm (UTC)
Сам дамп так и не определился встречался ли он с хуйлом или нет

In 2015, Trump bragged about the time he spent as "stablemates" with Putin before a 60 Minutes interview. "But, as far as the Ukraine is concerned, and you could Syria — as far as Syria, I like — if Putin wants to go in, and I got to know him very well because we were both on 60 Minutes, we were stablemates, and we did very well that night," he said during a GOP debate in Milwaukee in Nov. 2015
Банкрот, флюгер, наибатель (см. университет) и патологический лжец более лучшая кандидатура? Дайте другой глобус...

П.с. по электоральному колледжу не в пользу дампа возражений нет я так понял?
idan11
Jul. 29th, 2016 11:33 pm (UTC)
Политика - дело грязное. Работа такая (с)
Donald Trump on Wednesday said that he doesn't know and has never met Russian leader Vladimir Putin, contradicting many of his own claims during the campaign that he has a good relationship with the Russian strongman.

atytarenko
Jul. 30th, 2016 08:24 am (UTC)
Вы о Трампе? Пока по колледжу рано, но в Огайо и Флориде он впереди, а в Пенсильвании - dead heat. И это сразу после съезда Демократов. Впрочем к содержанию поста это отношения не имеет. Я не о том.
jolkipalki
Jul. 31st, 2016 05:08 pm (UTC)
Інтерв'ю АВС сьогоні

9 a.m.

Republican presidential candidate Donald Trump is suggesting the U.S. accept Russia's annexation of Crimea if it would lead to better relations with Moscow and stronger cooperation in fighting Islamic State militants.

In an interview broadcast Sunday on ABC's "This Week," Trump suggested that the people of Crimea would rather be part of Russia. That runs counter to the Obama administration, which imposed economic sanctions against Russia for annexing the territory in Ukraine two years ago.

The United Nations doesn't want countries to recognize Crimea as part of Russia, and some top Republicans are staunchly defending Crimea against what they say is Russian aggression.
atytarenko
Aug. 1st, 2016 07:08 pm (UTC)
I saw it
atytarenko
Aug. 1st, 2016 07:11 pm (UTC)
I know
( 22 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek