?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

ПЕРШІ ОПИТУВАННЯ

Як, мабуть, всі вже знають, через пів години після закінчення дебатів у США, близько 11-ї ночі, CNN видало своє опитування. За цими даними Клінтон мала 61%, Трамп 27%. Опитування ясно що недостовірне, (11ночі, 521 учвсник, більше 40% опитаних - демократи). Так воно і виявилось.
От тут (http://www.proudcons.com/cnns-post-debate-rigged-poll-busted-here-are-the-real-results/) є з десяток інших опитувань, всі віддають перевагу Трампу, від 80% до 51%, в основному 60:40. Це все ще не цілком достовірні дані, треба чекати Геллопа і Расмусена. Вкид від CNN був, як мінімум, поспішним, але, я думаю, насправді він дав підставини для цілого дня галасу. Для чого і було зроблено.
У зв'язку з цим хотілося б тезово роз'яснити, що насправді відбувається, з точки зору інтересів України і Канади.
1. Треба дуже чітко розуміти, що Клінтон є глобалісткою, а Траип - анти-глобалістом. Я не в конспірологічному контексті, я про пакет резолюцій ООН, Agenda-21, тощо. Глобалістські ідеї включають, як основну компоненту, розмивання, і кінець кінцем, знищення національних кордонів і національних держав. Тобто у випадку України, на сам перед, розмивання і знищення кордону з Росією; у випадку Канади - кордону з США. Доречі, Трюдо вже говорить про відсутність і непотрібність канадської ідентичності. Інший аспект гдобалізму - залучення біженців чужої культури у великих кількостях, і розмивання державоутворюючого етносу. Це те, що ми спостерігаємо в Європі і в Канаді, та й у США також. Програма вся ця приречена, і звучить як марення, якби не було наочних фактів. Питання у тому, на якій стадії цю програму люди зупинять.
2. У Трампа нема чітких принципів зовнішньої політики; він марить, що можна домовитись з Путіним. Я думаю як людина прагматична він швидко, після першого ж "кидка", зрозуміє, де свої, а де чужі. У Клінтон є програма, чисто глобалістська, і є досвід перетворення Середземномор'я від Лівії до Сирії і Іраку на криваву кашу. Щодо України Клінтон продовжуватиме лінію демократичного істеблишменту, тобто - зброї не давати, давати грошей потроху. Треба враховувати, що у Фонд Клінтона зробив чималий внесок (більше 5 мільйонів) Віктор Пінчук. Тобто зпершу Україна матиме певну політичну підтримку США. Але при цьому треба розуміти, що це лише питання часу, коли хтось Путінський кине більше. Тоді доведеться начуватись.
3. Такого механізму щодо Трампу не існує, і якщо Ви прочитаєте, що існує - розшукайте першоджерело, і Ви побачите або лівий блог, або посилання на те, що Трамп продавав квартири росіянам. Ну найзапекліші можуть додати, що за візит до Москви Miss Universe Трампу заплатили, хоч  це і нормальна практика. Я ще бачив звинувачення у тому, що Трамп хотів інвестувати в Росію, "а саме - в провынції Казахстан і Грузія". Я не жартую. Трамп справді двічі пробував увійти на російський ринок, і його двічі не пустили.
4. Зважаючи на сказане українцям не треба особливо нервуватись, а треба спокійно чистити кулемета, бо за кілька місяців ми можемо залишитись з Росією сам на сам на рік - півтора. Треба наводити порядок вдома.

Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 9 comments — Leave a comment )
qvb
Sep. 27th, 2016 11:48 pm (UTC)
+1

Вполне здраво и правильно.

По-хорошему - ни от хиллари, ни от трампа украине особой пользы не будет. Но вреда от хиллари может быть намного больше.

Но в конечном итоге все зависит от самих украинцев.
atytarenko
Sep. 28th, 2016 03:51 am (UTC)
Спасибо.Полностью с Вами согласен.
510_santa_maria
Sep. 28th, 2016 08:16 am (UTC)
Если бы только РФ с нами воевала, это в общем то терпимо.
Но Тимошенко формирует "ширку", ставит задачу сломать ВСУ изнутри, 3й год войны, а от нее только вред и с каждым днем все сильнее.
Блокирует законопроекты и т.п.
_zlyden_
Sep. 28th, 2016 08:40 am (UTC)
Других политиков, способных выиграть досрочные выборы у Вилкула, Бойко и компании, не завезли.
А зиму обещают холодную. А народ уже звереет от цен на газ по формуле "рыночная - это сколько сказал Фирташ". К весне придётся или спускать пар с досрочными выборами и демонстративным выкидыванием в позорную отставку второстепенных фигур из президентской команды, или расстреливать разозлённую толпу.
Во втором случае платные друзья Путина на Западе обмажут Порошенко говном до степени полной неразличимости с Асадом.
А Пак Чон Хи всё не приходит и не приходит.
Отака хуйня, малята.
510_santa_maria
Sep. 28th, 2016 06:07 pm (UTC)
Потому Йуля палки в колеса ВСУ ставит?
Это причина?

А может Йуле пора задать вопросы по казнокрадским газовым договорам?
Кто бы кудахтал, так только не это газовая казнокрадка.
_zlyden_
Sep. 28th, 2016 07:05 pm (UTC)
Ага. К ней много вопросов.
Только что-то как-то вспоминаются от ваших слов давние времена, почти легендарные. Примерно такими словами говорили противсіхи в 2010-м. Что характерно, связи между своим поведением и кровью на улицах Киева через 4 года многие из них не признают.
Ещё раз: досракові парламентські вибори весной - это или победа осколков ПР, или перетягивание их избирателей Тимошенко, или дикие фальсификации, или чудо. Вы за какой вариант?
510_santa_maria
Sep. 28th, 2016 07:38 pm (UTC)
На текущий момент, досрочных выборов делать нельзя, ни парламентских, ни президентских.

Нет особого повода, хотя вопросов много, особенно непонятно более чем лояльное отношение власти и Рады к судейским и прокурорским.

Также много вопросов по торможению закона о спец.конфискации со стороны Тимошонко и Ко. По торможению о гражданском оружии, и т.п. очень много ко многим вопросов.


_zlyden_
Sep. 29th, 2016 02:43 pm (UTC)
Есть такая примета: если котёл греть, а пар не спускать - ебанёт.
atytarenko
Oct. 1st, 2016 03:47 pm (UTC)
бан за оффтоп
( 9 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek