?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Больше ста лет назад во время обеда при дворе Императора Российской Империи придворный врач Боткин (уж не помню, отец или сын) поставил диагноз шизофрении одному из приглашенных на основании одного очень простого факта: тот попросил вторую порцию черепахового супа. Что было вопиющим фактом неадекватного поведения в данных обстоятельствах.

А теперь читаем сегодняшнего "Гордона", пишет Директор Института Сердца Тодуров:
"Я написал письмо премьер-министру Гройсману с просьбой включить Институт сердца в список учреждений, которым разрешается делать пересадку сердца. В 2016 году мы сделали две имплантации механического сердца. Наши пациенты с пересаженными сердцами живут по 13–14 лет. Мы единственные в Украине, кто сегодня имеет подобный опыт. Из Кабмина письмо с просьбой удовлетворить предложение Тодурова спускается в Минздрав в кабинет к Линчевскому, а он зеленым фломастером пишет: "Не-а", – и рожицу рисует, улыбающийся смайлик. Линчевский прямо говорит: "Не будет Тодуров делать пересадки сердца, и точка", – заявил Тодуров.
Весь текст: http://gordonua.com/news/politics/todurov-zam-suprun-na-pisme-groysmanu-razreshit-nam-delat-peresadki-serdca-napisal-ne-a-i-smaylik-eto-psihicheski-bolnye-lyudi-167337.html

Я думаю время для психиатрической экспертизы Супрун, Линчевского и всей компании в Минздраве настало еще позавчера. Если чиновник на таких бумагах оставляет такие резолюции, настало время для санитаров.

Crosspost from atytarenko.dreamwidth.org

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
kampfflieger
Jan. 4th, 2017 10:19 pm (UTC)
Я думаю, Тодуров міг німношко спиздіти.
emiliozk
Jan. 5th, 2017 01:30 am (UTC)


Это Тодуров с Гоблином. Уже Медведчук вписался на его защиту.

А по поводу этого института, это он сам говорит. Хотелось бы услышать мнение кого-то еще.

Да и сам текст довольно лукавый. Непонятно живы ли те, кому пересадили искусственное сердце. Положительный ли у них опыт.

Edited at 2017-01-05 01:32 am (UTC)
bel_ok
Jan. 5th, 2017 12:17 pm (UTC)
А Гройсман здоров, если у него такой сотрудник работают?
Олексій Будько
Jan. 5th, 2017 04:25 pm (UTC)
Olga Stefanyshyna з Daria Kaleniuk та Inna Boyko.
20 год. ·
Один раз на рік вирішила відключити всі фейсбуки і новини на кілька днів - хотіла, щоб серце відпочило. А тим часом очілницю мого сердешного міністерства мало не знімають з посади через Фейсбук і відеозвернення.
Якби добрі журналісти не почали мені зривати телефон за коментарями, може я б і жила собі спокійно ще декілька днів))) Але в мене серце не на місці. Хоч і трохи пізно, тут повністю моя думка і поради всім зацікавленим в роботі МОЗ.

1. На моє глибоке переконання нова команда МОЗ не має наміру красти гроші на державних закупівлях. Про це свідчить їхня з першого дня прихильність до проведення закупівель МОЗ винятково через міжнародні спеціалізовані організації, де вкрасти неможливо. І це – добре.

Адже: 2. Міжнародні організації зекономили Україні близько 800 млн. грн коштів державного бюджету-2015 (ми просто порівняли їхні ціни з цінами МОЗ-2014). Деякі препарати вони (Crown Agents до речі) купили більш ніж в 20 разів дешевше від МОЗу 2014-го року. 40% закупівель-2015 відбулися напряму від виробника. На моїй пам’яті такого ніколи не було, адже в 99 відсотках випадків із 100 на тендери МОЗ виходили лише компанії-прокладки. Завдяки цим схемам 40 відсотків коштів відмивалося на державних закупівлях щороку (дані СБУ).

3. Закупівлі ліків, вакцин та медобладнання в 2016 році дійсно запустилися пізно 2016-го року: наприкінці. Так само пізно, як це було 2014-го року (за міністра Мусія), як це було 2015-го року (за міністра Квіташвілі). Чи можна було це зробити краще і швидше? Я певна, що можна. Бо краще можна зробити завжди. Але покладати всю відповідальність за те, що міжнародні організації отримали кошти на закупівлю 2016-го року в грудні - несправедливо. Адже команда Супрун розпочала цю роботу фактично в вересні. І прийшли вони в м’яко кажучи не дуже френдлі атмосферу, де дані про роботу, яку виконували (а частіше не виконували) до них треба було збирати по крихтах.

4. Розхитування крісла під в.о. Міністра саме зараз може коштувати нам набагато більшими втратами життів пацієнтів України. Досвід показав, що будь-яка зміна керівництва цього відомства сильно відтерміновує і закупівлі, і реформи загалом.

5. Неодноразово просила пані Уляну питанню закупівель приділяти увагу на тому ж рівні, що й іншим реформам, які розпочалися в медицині. ПОТРІБНО запустити тендери 2017-го року вже в січні, тобто зараз. Врахувати всі уроки 16-го року і зекономити час. Призначити заступника міністра, відповідального за закупівлі, який буде ними займатися і жити мінімум 60% свого часу. Зібрати команду людей, які передадуть закупівлі МОЗ 17-го року міжнародникам зі швидкістю світла ☺ Профілактика – це добре. Але лікувати людей треба тут і зараз.

6. Наша пацієнтська органзація за свої більш ніж 5 років багато зробила для реформи закупівель, спрощення реєстрації ліків, прозорості залишків у лікарнях для пацієнтів, збільшення бюджету на ліки. Ми сьогодні не виходимо з пікетами під МОЗ і Кабмін, як на цьому фото 2014-го року, бо щиро хочемо більше перемог Україні аніж зрад.

ПС: пану Борису Тодурову, при всій повазі, хотілося б порадити не читати за завтраком расійськіх газєт. Пане Борисе, вас сильно дезінформували якісь лихі люди. НЕМАЄ в Україні ПДВ на ліки 20 відсотків (є лише 7).
НЕ беруть міжнародні організації плату за свої послуги в 7 відотків (лише 5). Не поставляють вони через рік всі препарати (деякі вже приїхали, через місяць після заключення угод 2016 року). І не треба захищати “бідних дистриб’ютерів”, яких хтось там обдурив.
Міжнародні закупівлі ліків – це прорив в українській системі, виведення державних тендерів на міжнародний рівень і прозорі процедури. Завдяки цій реформі команда МОЗ не погрязає зараз в корупції, і отримала можливість розпочати реформу охорони здоров’я. Мені дуже хочеться вірити, що це якась прикра помилка, недолуга дезінформація освіченої людини, а не цілеспрямована кампанія проти міжнародних закупівель, які вже і так натерпілися сповна.

https://www.facebook.com/olga.stefanishina/posts/1537414126287217

Edited at 2017-01-05 04:27 pm (UTC)
( 4 comments — Leave a comment )

Profile

Sir Humphrey
atytarenko
atytarenko

Latest Month

February 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek